[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

اسامی‌کاندیداهای هیئت فوتبال فارس پس از تأیید نهایی اعلام می‌شود، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دبیری هیئت فوتبال گفت: کمیته سه نفره، اسامی ‌٩ کاندیدای پست ریاست و ١٣ کاندیدای پست نواب رئیسی را به حراست اداره کل ورزش و جوانان فارس ارسال کرده و در انتظار پاسخ هستیم.
قاسم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت بررسی صلاحیت کاندیداهای ریاست و نایب رئیسی هیئت فوتبال فارس، گفت: در پایان بررسی مدارک و مستندات کاندیداهای پست ریاست و نواب رئیسی هیئت فوتبال فارس توسط کمیته سه نفره، اسامی ‌٩ کاندیدای پست ریاست و ١٣ کاندیدای پست نواب رئیسی در مهلت قانونی توسط سرپرست دبیری هیئت فوتبال فارس طی نامه کتبی و محرمانه به مدیر حراست اداره کل ورزش و جوانان فارس ارسال شد.
وی تأکید کرد: طبق قوانین اسامی‌ افراد تأیید شده در کمیته سه نفره متشکل از آقایان نادر اسماعیلی نماینده حقوقی هیئت و آقای محمد مهدی سرافراز شکوهی نماینده اداره کل ورزش و جوانان فارس و‌ اینجانب به‌عنوان سرپرست دبیری هیئت فوتبال را به حراست اعلام می‌کنیم تا بعد از تأیید حراست کل و اعلام نهایی اسامی ‌توسط حراست، توسط سرپرست دبیری هیئت فوتبال اسامی‌ نهایی کاندیداها به اطلاع هر نامزد انتخاباتی و همین طور فدراسیون فوتبال اعلام ‌گردد.
سرپرست دبیری هیئت فوتبال همچنین اعلام کرد: یکی از کاندیداها به نحوه بررسی صلاحیت مدیریتی خود در کمیته سه نفره اعتراض کتبی به فدراسیون داشت که دبیر کل فدراسیون از سرپرست دبیری هیئت درخواست داشت تا به نامبرده اعلام شود تا مدارک اثبات مدیریت ارائه شده و مد نظر را تا امروز به کمیته سه نفره ارسال نماید که کاندیدای معترض مدارک خود را در موعد مقرر تحویل دبیرخانه و سرپرست دبیری هیئت فوتبال نمود و مدارک ارائه شده طی نامه از طرف ‌اینجانب به دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال ارسال شد.
وی گفت: آنچه مسلم است‌ اینکه هر کاندیدا که در مراحل بعد مورد تأیید فدراسیون فوتبال قرار گیرد ما موظف هستیم نام وی را به حراست برای تأییدیه حراست اعلام نماییم و به ضرس قاطع اعلام می‌کنم که برای ما هیچ فرقی ندارد کدام کاندیدا در انتخابات می‌تواند رأی اعضای مجمع را به‌دست آورد و ما طبق قانون وظیفه برگزاری انتخابات سالم و به‌دور از حاشیه و در کمال آرامش را داریم که قطعاً با همکاری حراست و مسئولین به ‌این مهم دست پیدا خواهیم کرد.
محمدی بیان داشت: همان گونه که بارها اعلام کرده‌ام نقش ما در تأیید کاندیداها از بُعد ارائه مدارک است و تأیید و صلاحیت کاندیداها در اختیار حراست است و این گونه نیست که ما از فردی خوشمان بیاید او را تأیید و یا برعکس چنانچه از او خوشمان نیاید رد صلاحیت کنیم.
سرپرست دبیری هیئت فوتبال بار دیگر متذکر شد قانون برای ما دقیقاً مشخص کرده که ملاک تأیید افراد نامزد انتخابات هیئت فوتبال باید حائز چه شرایطی باشند و ما هیچ قانونی از خود ابداع و اختراع نکرده‌ایم و آنچه مد نظر است مُرّ قانون است.
محمدی در پایان گفت: تاریخ دقیق انتخابات پس از اعلام اسامی‌که به تأیید نهایی حراست برسد و ما آن را به فدراسیون اعلام نماییم مشخص خواهد شد اما به احتمال فراوان حدود بیست مهرماه انتخابات فارس برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی