[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

قهرمانی بدن‌ساز فارسی در مستر المپیای پاکستان، روزنامه شیراز نوین

بدن‌ساز فارسی قهرمان فوق سنگین وزن مسابقات مسترالمپیای پاکستان شد و کارت حرفه‌ای دریافت کرد. مهدی رستمی ‌در مسابقات مسترالمپیای آماتوری ۲۰۲۲ که به میزبانی کشور پاکستان و شهر اسلام آباد برگزار شد شرکت کرد و توانست در رده فوق سنگین وزن مقام اول کسب کند و همچنین کارت حرفه‌ای مسابقات NPC ( مستر المپیا ) را دریافت کند .
این ورزشکار اولین و تنهاترین فوق سنگین وزن استان فارس است که از همان ابتدا توانسته در وزن خودش درجات  ترقی را طی کند و در حال حاضر تنها فوق سنگین وزن در جنوب کشور است که توانسته کارت حرفه‌ای را در وزن فوق سنگین وزن دریافت کند، وی برای حضور در ‌این مسابقات در دوران حجیم بودن ۱۲۸ کیلوگرم وزن داشته و دوره کات ۱۱۸ کیلوگرم و بعد از آب گیری و زمان وزن کشی با ۱۱۳ کیلوگرم به رقابت با ورزشکاران دیگر کشور‌ها پرداخته. 
وی متولد ۱۳۶۲ است که ورزش را با کشتی شروع کرده و چندین قهرمانی در کشور کسب کرده و هم‌زمان به بدن‌سازی پرداخته و پس از مصدومیت در کشتی در سال ۸۷ به طور کامل به بدن‌سازی و پرورش اندام روی آورده و در سال ۸۹ در وزن ۹۰ کیلوگرم قهرمان فارس شده و بعد از آن در سال ۹۰ در وزن ۱۰۰ کیلوگرم مجدد قهرمان فارس شده و در مسابقات کشوری فینالیست شده است و در سال بعد در مسابقات تهران به قهرمانی رسیده و به عضویت تیم ملی در آمده است که در مسابقات ۲۰۱۵ تایلند مقام ششم را توانسته کسب کند.
رستمی ‌هدف بعد خود را حجیم کردن بدن در نیمه دوم سال و به محض آماده شدن تجربه حضور در اولین سکوی مسابقات حرفه‌ای می‌داند .
مهدی رستمی‌که در حال حاضر به ورزش به عنوان شغل می‌نگرد و به باشگاه‌داری و مربیگری مشغول است، در پاییز ۱۴۰۰ ورزش حرفه‌ای را شروع کرد و در مسابقات هندوستان توانست نایب قهرمان شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی