[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

قرارداد ساخت سریال حضرت شاهچراغ(ع) منعقد شد، روزنامه شیراز نوین

سریال حضرت شاهچراغ(ع) با روایت زندگی حضرت احمد بن موسی(ع)، برادر بزرگ امام رضا(ع) به همت سازمان هنری رسانه ای اوج و شهرداری شیراز ساخته می‌شود. به گزارش مهر، شهرداری شیراز و سازمان هنری رسانه‌ای اوج قرارداد مشارکت ساخت سریال حضرت احمد بن موسی(ع) را منعقد کردند.
این سریال تاریخی که با مشارکت و سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز ساخته خواهد شد، قرار است با محوریت زندگی و زمانه حضرت شاهچراغ(ع)، برادر بزرگ امام رضا(ع) تهیه و تولید شود.
حضرت شاهچراغ(ع) که پسر ارشد امام موسی کاظم(ع) و برادر امام رضا(ع) است، در راه پیوستن به برادر خود به سوی خراسان سفر کرد، ولی در راه توسط افراد مأمون، خلیفه عباسی، در شهر شیراز به شهادت رسید. سریال حضرت شاهچراغ(ع) پس از تحقیق و پژوهش به همت سازمان اوج، نگارش و مراحل تولید آن آغاز خواهد شد.
همچنین با تفاهم‌نامه‌ای که میان سازمان اوج و شهرداری شیراز امضا شد، دیوارنگاره این شهر که بزرگ‌ترین سازه تبلیغی فرهنگی شهر شیراز است، به‌زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. سومین تفاهم و همکاری بین سازمان هنری رسانه‌ای اوج و شهرداری شیراز مربوط به طراحی و اجرای نمایش بزرگ میدانی «محشر» است که اجرای آن در شهریورماه آغاز خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی