[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

جبران عقب‌ماندگی در محدودیت‌های اراضی، روزنامه شیراز نوین

رئیس پارک علم و فناوری فارس با اشاره به محدودیت اراضی در پارک علم و فناوری استان، گفت: با همکاری استانداری بنا شد که ۱۰۰ هکتار از اراضی اطراف به پارک اضافه شود تا عقب‌ماندگی فارس در این حوزه برطرف شود. امین ذوالقدر یکشنبه ۶ شهریور در حاشیه افتتاح طرح دستیار فناوری که با حضور وزیر علوم در پارک علم و فناوری فارس برگزار شد، گفت: این طرح بر مبنای ارزیابی دانشجویان و شرکت‌ها اجرا می‌شود و همه مقاطع تحصیلی تحت یک شرایطی می‌توانند در این طرح شرکت کنند. او با بیان اینکه در فراخوان اول بیش از ۲۸هزار نفر شرکت کردند، افزود: در نهایت مدرک ۵هزار دانشجو تأیید شد که در شرکت‌های تأییدشده پارک‌های علم و فناوری پذیرفته و اکنون تعدادی از آنها مشغول می‌شوند.
ذوالقدر با بیان اینکه سیاست ما همکاری و ارتباط با دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه شیراز است، عنوان کرد: راه‌اندازی پردیس در دانشگاه شیراز و مرکز رشد در دانشگاه صنعتی از جمله اقداماتی است که در راستای رشد فعالیت‌های فناورانه و دانش‌بنیان انجام شده است.
رئیس پارک علم و فناوری فارس با اشاره به محدودیت اراضی در پارک علم و فناوری استان عنوان کرد: با همکاری استانداری بنا شد که ۱۰۰ هکتار از اراضی اطراف به پارک اضافه شود تا عقب‌ماندگی فارس در این حوزه برطرف شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی