[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

مختاری: ناکامی ‌سال گذشته را جبران می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

ملی پوش تیم کشتی فرنگی گفت: قول می‌دهم بهترین کشتی‌هایم را در رقابت‌های جهانی صربستان بگیرم و ناکامی ‌سال گذشته را جبران کنم.
به گزارش خبر فارسی، محمدرضا مختاری، نماینده وزن ۷۲ کیلوگرم تیم ملی کشتی گفت: سال گذشته بدشانس بودم و دستم از مدال کوتاه ماند، اما امسال قول می‌دهم که بهترین کشتی‌هایم را بگیرم و امیدوارم که حاصل زحماتم یک مدال خوشرنگ باشد.
او در مورد اینکه چند سال دارد و چگونه وارد کشتی شده است، گفت: پدرم کشتی‌گیر بود و دوست داشت که ما هم کشتی‌گیر شویم و همانند دو برادر دیگرم وارد کشتی شدم، البته احمدرضا برادر بزرگ‌ترم به دلیل آسیب دیدگی کشتی را رها کرد، اما محمدامین برادر ۱۷ ساله‌ام امسال به اردوی تیم ملی هم دعوت شد.
ملی پوش وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی در مورد حریفان خود در رقابت‌های جهانی گفت: با یک سری از کشتی‌گیران قبلاً مبارزه کرده‌ام و لیست اسامی‌که اتحادیه اعلام کرده را نیز دارم و با دیدن فیلم کشتی‌گیران روی آن‌ها شناخت پیدا خواهم کرد.
او در مورد اینکه چه فنی را دوست دارد، گفت: تمامی ‌فنون کشتی اگر خوب اجرا شود، زیبا هستند، اما به نظرم اجرای سالتو با گردش کامل که از بالا حریف برو روی پل برود زیبایی خاصی دارد.
مختاری در مورد شرایط اردو‌ها و روابطش با سایر کشتی‌گیران گفت: امکانات خوبی در اختیار داریم، ضمن اینکه کادر فنی و در رأس آن محمد بنا تمامی ‌موارد فنی را به ما گوشزد می‌کنند. درحال حاضر کشتی‌گیران دو به دو تمرین می‌کنند که من بیشتر اوقات با محمدعلی گرایی مرور فن می‌کنم. به طور کلی رابطه‌ام با تمای کشتی‌گیران خوب است، اما با میثم دلخانی که به خاطر آسیب دیدگی رقابت‌های جهانی را از دست داد، امیر قاسمی‌منجزی و محمدجواد رضایی نیز بیشتر ارتباط دارم.
او با بیان اینکه در کشتی فرنگی رومن ولاسوف و در کشتی آزاد هم محمدحسین محمدیان را دوست دارد، گفت: به فوتبال علاقه زیادی دارم و پیگیر رقابت‌های داخلی و خارجی به خصوص لیگ جزیره و لالیگا هستم و فوتبالیست محبوبم مسی است. علاوه بر فوتبال رشته MMA و مبارزات را دوست دارم.
این کشتی‌گیر اهل استان فارس و شهر شیراز در مورد اینکه آیا به المپیک فکر می‌کند یا خیر، اظهار داشت: فعلاً تمرکزم رقابت‌های جهانی و موفقیت در آن است و تا المپیک ۲ سال فاصله داریم.
مختاری در مورد اینکه چه غذایی را دوست دارد ،گفت: هر غذایی حتی نیمرو را اگر مادرم درست کند، دوست دارم و معتقدم مادران ادویه‌ای در غذا می‌ریزند که در هیچ رستورانی وجود ندارد و آن هم عشق است.
ملی پوش کشتی فرنگی در مورد اینکه انجام چه تمریناتی را کمتر دوست دارد، گفت: دوومیدانی را زیاد دوست ندارم، چرا که برای انجام آن انگیزه نداری، اما تمرین کشتی که شامل جنگیدن و مبارزه است را دوست دارم. در نهایت هم باید عرض کنم قدردان زحمات پدر و مادر عزیزم و علی قیطاسی مربی سازنده‌ام هستم و از مردم عزیز می‌خواهم برای موفقیت کشتی‌گیران در رقابت‌های جهانی دعا کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی