[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

دختران ممسنی قهرمان فوتبال نونهالان فارس، روزنامه شیراز نوین

مسابقات فوتبال نونهالان بانوان استان فارس با حضور ٩ تيم از شهرستان‌هاى شيراز، نورآباد، كوهمره، فراشبند، كازرون، مرودشت، كوار، سروستان از تاريخ  اول تا پنجم شهریورماه در زمين چمن ورزشگاه پهلوانان گرايى برگزار شد.
 در این رقابت‌ها ابتدا تيم‌ها در ٢ گروه به صورت دوره‌اى با هم به رقابت پرداختند و تيم‌هاى استقلال شيراز، اهورا ممسنى، ستارگان نوشادى و ستارگان پرديس كازرون به مرحله نيمه نهايى صعود كردند.
در مرحله نیمه نهایی تيم‌هاى استقلال شيراز و ستارگان نوشادى با هم رقابت كردند كه با نتيجه 3-0 به نفع تيم ستارگان نوشادى به اتمام رسيد و در ديگر بازى اهورا ممسنى و ستارگان پرديس كازرون با هم به رقابت پرداختند كه با نتيجه 3 - 2 به نفع تيم اهورا ممسنى پایان یافت.
در مرحله فينال، تيم‌هاى اهورا ممسنى و ستارگان نوشادى با هم به رقابت پرداختند كه این مسابقه در پایان با نتيجه 1-0 به نفع تيم اهورا ممسنى به پايان رسيد. تيم‌هاى استقلال شيراز و پرديس كازرون مشتركاً مقام سوم را كسب كردند.
تيم نودان كوهمره به عنوان تیم اخلاق رقابت‌ها انتخاب شد.
دينا قربانى از تیم پردیس کازرون با 10 گل زده به عنوان خانم گل برگزیده شد و عنوان بهترين دروازه‌بان رقابت‌ها نیز به زهرا خليفه از تيم ستارگان نوشادى رسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی