[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

محمد رضا گرایی قهرمان المپیک: نه استخدام شدم و نه قول‌های مسئولان عملی شد، روزنامه شیراز نوین

محمدرضا گرایی نماینده وزن ۶۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی گفت: پنجم شهریورماه زادروز جهان پهلوان تختی و روز ملی کشتی را به تمامی ‌مردم ایران به ویژه جامعه بزرگ و پرافتخار کشتی کشور تبریک می‌گویم. آقای تختی تک گل باغ پهلوانی است و الگوی بسیار خوبی از نظر اخلاقی برای تمامی‌ ورزشکاران به خصوص کشتی‌گیران محسوب می‌شود.
اتحادیه جهانی کشتی رنکینگ نهایی برترین فرنگی کاران و آزاد کاران جهان را برای حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲ صربستان اعلام کرد که محمدرضا گرایی و محمدهادی ساروی در صدر اوزان ۶۷ و ۹۷ کیلوگرم قرار دارند.
او با بیان اینکه الگو و کسی که در کشتی بسیار دوستش دارد حمید سوریان است، گفت: هدف من از همان اول هم کسب مدال طلای المپیک و جهان بود که خدا را شکر با کمک پدر و مادرم، مربیانم و کادر فنی تیم ملی و حمایت‌های فدراسیون به این مهم دست پیدا کردم. در حال حاضر نیز انگیزه‌ام به جهت کسب افتخار برای کشورمان بسیار بالاست و تا زمانی که بتوانم ادامه دهم، به دنبال کسب خوشرنگ‌ترین مدال‌ها خواهم بود. قهرمان جهان و المپیک در مورد قول‌هایی که سال گذشته مسئولان پس از مدال آوری المپیک به وی دادند، گفت: نیت اصلی من خوشحال کردن دل مردم است و به دنبال محقق شدن قول‌ها نیستم، اما برای اینکه جواب سؤال شما را داده باشم می‌گویم که هنوز نه استخدام شدم و نه قول‌ها انجام شده است. ملی پوش وزن ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی صربستان در مورد فشار روانی که بر دوشش وجود دارد، گفت: توقع مردم از من بالا و به حق است، خدا را شکر کشتی همیشه افتخارآفرین بوده و امیدوارم که هم تیم آزاد و هم تیم فرنگی از رقابت‌های پیش رو با دست پر برگردد.
او در مورد اینکه رابطه‌اش با محمد بنا پس از کسب مدال‌های المپیک و جهانی چگونه است، گفت: محمد بنا را دوست دارم و وی به کشتی‌گیران خوب انگیزه می‌دهد، اما پس از کسب مدال سختگیر‌تر شده و می‌دانم که همه‌ این سخت گیری‌ها فقط برای موفقیت تیم ملی و اهتزاز پرچم مقدس کشورمان در میادین جهانی و المپیک است.
گرایی در مورد رابطه‌اش با سایر ملی پوشان گفت: در اردو با محمدعلی هم اتاق هستم و واقعاً حضور وی یک نعمت است، البته وی از من سنگین‌تر و پرزورتر است و از زمانی که یاد دارم فنون خود را روی من اجرا می‌کرده (با خنده)، اما حضور وی که بسیار دوست می‌دارمش باعث می‌شود که کمتر احساس دلتنگی و دوری از خانواده را داشته باشم. با سایر ملی پوشان نیز رابطه‌ خوبی دارم و همه‌ آن‌ها برای من عزیز و محترم هستند.
ملی پوش کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: کشتی به عنوان ورزش اول، در بین مردم جایگاه ویژه دارد و من و سایر ملی پوشان فقط به دنبال شادی دل مردم و افتخارآفرینی برای ایران عزیز هستیم و امیدوارم با توکل به خدا، در رقابت‌های جهانی موفق باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی