[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

تقویت گردشگری با مؤلفه‌های ارزشی، روزنامه شیراز نوین

تفاهم نامه اجرایی ساخت سریال احمد بن موسی(ع) فی‌مابین شهرداری شیراز و سازمان هنری رسانه‌ای اوج در هفتاد و هفتمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر شیراز منعقد گردید.
رضا محمدیان در این خصوص اظهار داشت: ساخت این سریال در شورای چهارم به عنوان یک بسته فرهنگی و کاری برای ارتقای جایگاه فرهنگی شهر شیراز و جایگاه سومین حرم اهل بیت(ع) به تصویب رسید و تفاهم‌نامه اولیه‌ای بین حرم مطهر، صدا و سیما، شهرداری و مجموعه ارشاد امضا شد، اما به جمع‌بندی اجرایی نرسید. وی اضافه کرد: این موضوع باعث ارتقای جایگاه فرهنگی شهر شیراز و معرفی بهتر شخصیت والای حضرت احمد بن موسی(ع) به عنوان شخصی که اسطوره اخلاق و معروف به امین ولایت بوده است، خواهد بود. رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت(ع) تصریح کرد: در صورتی که این سریال به زبان‌های مختلف ترجمه شود و در کشورهای همسایه و شیعه‌نشین پخش گردد، طبیعتاً آورده‌های خوبی را در حوزه توسعه گردشگری مذهبی برای شهر شیراز خواهد داشت. 
محمدیان با اشاره به اینکه سازمان هنری رسانه‌ای اوج یک مجموعه نام‌آشناست که کارهای فاخری انجام داده است، ابراز داشت: در ساخت این سریال و همکاری سازمان اوج و شهرداری، امید داریم یک کار فاخر انجام شود و در حد نام حضرت احمد بن موسی(ع) و مردم شریف شهر شیراز باشد و با انتخاب یک تیم خوب و حرفه‌ای سریالی تولید شود که سال‌ها به یادگار بماند و باعث خیر و برکت برای سازندگان 
آن گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی