[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

فرماندار شیراز: توهین به خانواده شهدا را برنمی‌تابیم، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شهرستان شیراز گفت: همسر و دختر شهید منصور خادم صادق در پی اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در یک بازار شیراز مورد ضرب و شتم دو بانوی بدحجاب قرار گرفتند که با حکم قضایی، شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار است.
لطف الله شیبانی دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: یکشنبه ششم شهریورماه ۱۴۰۱ همسر و دختر شهید منصور خادم صادق در یک بازار شیراز به دو خانم که حجاب از سر برداشته بودند، به صورت لسانی، فریضه امر به معروف و نهی از منکر را به جا آوردند. فرماندار شیراز ادامه داد: این دو خانم بدحجاب در واکنش به این تذکر لسانی، اقدام به فحاشی کرده و به تحریک برخی افراد حاضر در محل، به ضرب و شتم خانواده شهید بزرگوار اقدام کردند. وی تأکید کرد: از غروب روز یکشنبه ششم شهریورماه، فرمانداری شیراز به مسئله ورود پیدا کرده و با همکاری دادستان شیراز در حال پیگیری موضوع هستیم.
شیبانی عنوان کرد: دوربین‌های مستقر در محل در حال کنترل توسط مأموران انتظامی است تا افراد ضارب شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شوند. وی اظهار داشت: دستور قضایی برای شناسایی و بازداشت دو زن ضارب و هتاک صادر شده است. فرماندار شیراز در ادامه در تکمیل توضیحات گفت: بنا بر اظهارات شاهدان عینی، دختر شهید منصور خادم صادق به دو زن که روسری‌شان از سر افتاده بوده، تذکر لسانی داده که حجاب داشته باشند که به ظاهر این دو زن به تحریک بعضی افراد حاضر در محیط، اقدام به فحاشی و ضرب و شتم خانواده شهید کرده‌اند. وی گفت: جراحت خاصی در اثر این رخداد برای دختر و همسر شهید بزرگوار به وجود نیامده، ولی درگیری، فحاشی و ضرب و شتم از سوی دو زن بدحجاب انجام شده است. شهید منصور خادم صادق از شهدای بنام استان فارس است. وی در دوران جنگ تحمیلی مسئولیت‌های مهمی در محور آبادان، زرهی لشکر ۱۹ فجر، معاونت آموزش نظامی سپاه ناحیه فارس، بسیج لشکر ۱۹ فجر و فرماندهی آموزش دانشکده علوم و فنون زرهی ایفا کرد.شهید خادم صادق که در عملیات‌های مختلف دوران دفاع مقدس شرکت کرده و از نواحی مختلف بدن نیز مجروح شده بود، در عملیات پاک‌سازی منطقه مین گذاری شده در جاده ام القصر پای خود را از دست داد. این جانباز خستگی ناپذیر، در اول آبان ماه ۱۳۷۲ در حین انجام مأموریت در حوالی شهرستان دلیجان دعوت حق را لبیک گفت و پس از تشییع باشکوه در شیراز، در گلزار شهدای دارالرحمه این شهر به خاک سپرده شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی