[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

محمدعلی گرایی: وعده مسئولین محقق نشد، روزنامه شیراز نوین

نماینده وزن 77 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هدف اصلی‌ام موفقیت در بازی‌های المپیک است.
به گزارش خبرگزاری برنا، محمدعلی گرایی، عضو تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی صربستان در گفت‌وگو با روابط عمومی ‌فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اظهار داشت: سال‌ها تلاش و زحمت کشیده‌ام که بتوانم به یک مدال خوشرنگ در المپیک دست پیدا کنم و تا رسیدن به این مهم دست از تلاش بر نخواهم داشت.
وی در مورد اینکه چند سال دارد و چه مدتی است که در تیم‌های ملی حضور دارد، گفت: 28 سال سن دارم و نزدیک به 10 سال است که در تیم‌های ملی حضور دارم. خدا را شکر مدال‌هایی را برای کشورم کسب کرده‌ام که مهمترین آن 3 مدال برنز جهان و مدال طلای بازی‌های آسیایی است.
گرایی در مورد وضعیت جسمانی خود گفت: کمی‌ آسیب دیده بودم و برای همین در رقابت‌های بین‌المللی لهستان، رعایت کردم تا آسیب دیدگی تشدید نشود و در حال حاضر شرایط خوبی دارم و از نظر وزنی هم مشکل خاصی نیست.
کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی در مورد رقابت‌های جهانی پیش رو گفت: هدف من کسب مدال طلا است و پس از آن نیز کسب یک مدال خوشرنگ از المپیک پاریس و تمام تلاشم را خواهم کرد که به این مهم دست پیدا کنم و موجب سربلندی و افتخار کشورم شوم.
وی در مورد زندگی متأهلی گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و همسرم درک خوبی از وضعیت من در تیم‌های ملی دارد و مرا همراهی می‌کند. البته دوری از خانواده را قبل از ازدواج هم داشتم اما دیگر به این شرایط عادت کرده‌ام و معتقدم شیرینی کسب مدال، همه این سختی‌ها را از بین می‌برد.
گرایی در مورد اینکه حضورش در تیم‌های ملی، از نظر اقتصادی تأثیری بر زندگی شخصی‌اش دارد یا خیر گفت: قطعاً تأثیر دارد، اما خدا بزرگ است و ما نیز راضی هستیم به رضای او، یک سری قول‌ها در مورد استخدام و کمک به ما از طرف برخی مسئولین داده شد که تاکنون محقق نشده و ما دیگر به این قول‌ها عادت کرده‌ایم. وی ادامه داد: البته این مسائل از انگیزه ما چیزی کم نمی‌کند و قطعاً ما برای شادی دل مردم به مصاف حریفان می‌رویم و لطفی که مردم کشورم به خصوص مردم عزیز شیراز به من دارند ما را به ادامه کار دلگرم می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی