[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

معاون استانداری فارس: طرح‌ها به اشتغال‌زایی انجامید، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر توجه به جهاد تبیین در ابعاد مختلف، خاطرنشان کرد که انعکاس دقیق و صادقانه خدمات و اقدمات دولت اقدامی در راستای جهاد 
تبیین است.
عبدالعلی کریمی سه‌شنبه ٨ شهریور در مراسم بزرگداشت شهدای دولت، شهیدان رجایی و باهنر در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، با بیان اینکه اخلاص و خدمت بی‌ریا از ویژگی‌های آن شهیدان بود، گفت: برخی که انتظارات ویژه از آنها می‌رفت، در مقاطع حساسی بصیرت خود را از دست دادند و وضعیت فعلی کشورهای همسایه در این برهه زمانی نیز مصداق این مدعاست و مشاهده می‌شود که همزمان با ایام اربعین، سعی در ناامن‌کردن فضا دارند.
معاون استانداری فارس ضمن ابراز امیدواری نسبت به ختم به خیر غائله عراق و فراهم شدن امکان برگزاری اربعینی باشکوه، هفته دولت را نمادی برای بیان خدمات دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی دانست و تأکید کرد که بیان و انعکاس خدمات و اقدامات بخش‌های مختلف دولتی، به نوعی عمل به جهاد تبیین است.
کریمی گفت: با روی کار آمدن دولت مردمی، مشاهده می‌شود که شخص اول اجرایی کشور خود در بطن جامعه حضور دارند و مردم هم درک می‌کنند که این دولت برای خدمت به آنها آمده است. این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در استان فارس هم در این هفته استاندار و معاونان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها حضور پیدا می‌کنند که نشان‌دهنده اهمیت کار برای مردم است. او همچنین اعلام کرد که در هفته دولت امسال حدود ٧٨٢ طرح در شهرستان‌های مختلف در سطح استان با سرمایه‌ای بالغ بر ٧هزار و ٦٠٠میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده و صدها اشتغال با افتتاح این طرح‌ها ایجاد شده است. معاون استانداری فارس اضافه کرد: اگرچه با قطعی‌های مکرر برق در سال‌های قبل مواجه بودیم، اما علی‌رغم خشک‌سالی‌ها، امسال قطعی در تابستان به حداقل و مصرف به اوج رسید. کریمی گفت: در بخش آب نیز با اینکه با مشکلات متعدد مواجه هستیم، اما دستگاه‌های خدمات‌رسان اجازه ندادند که مشکلی ایجاد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی