[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

محرومیت‌زدایی با کلان‌پروژه‌های برق‌رسانی، روزنامه شیراز نوین

پروژه توسعه یک «خط ۶۶ کیلوولت» در موشگان به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی احداث ۲ پروژه «خط ۶۶ سیمان سپهر- قیر ۳» و احداث پست سیار «۶۳ به ۲۰ کیلوولت قیر ۳» آغاز شد. مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس و بوشهر، سه‌شنبه ۸ شهریور در مراسم افتتاح این پروژه برقی در موشگان گفت: هفته دولت فرصتی برای اجرای طرح‌های کلان تأمین و انتقال برق در راستای تثبیت برق پایدار و کاهش افت ولتاژ در بسیاری از 
مناطق است. 
یدالله حقیقی افزود: این طرح‌ها با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس کلید خورد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از ۲۲ طرح کلان تأمین و انتقال برق در استان فارس و جنوب کشور همزمان با هفته دولت گفت: این طرح‌های تأمین و انتقال برق با هزینه و سرمایه‌گذاری ۸۰۶۰میلیارد ریال در این مناطق به بهره‌برداری می‌رسد. 
حقیقی با گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و با تجلیل از خدمات دولت سیزدهم در پیشبرد اهداف توسعه و خدمت بی‌منت در مناطق محروم و کم‌برخوردار افزود: عملیات اجرایی ۲۴ طرح نیز در این مناطق کلنگ‌زنی و آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه در هفته دولت امسال شاهد آغاز عملیات اجرایی ۲۴ پروژه در استان فارس و جنوب کشور هستیم، گفت: در استان فارس عملیات اجرایی ۱۹ طرح تأمین و انتقال برق با سرمایه‌گذاری ۲۳۵۶۰میلیارد ریال در شهرستان‌های لارستان، جهرم، شیراز، خنج، قیر، کازرون و اقلید آغاز می‌شود. امید است کلنگ‌زنی این طرح‌های عمده و کلان تأمین و انتقال برق زمینه ساز توسعه صنعتی استان باشد و در سال تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین شاهد به ثمر نشستن طرح‌های اشتغال‌زا در این عرصه باشیم. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس نیز در این مراسم تأکید کرد: طرح‌های مختلف عمرانی در بخش‌های گوناگون و در هفته دولت امسال در این استان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که طرح‌های ناقص در این افتتاح‌ها جایی ندارند. اسماعیل محبی‌پور اظهار داشت: افتخار دولت این است که در جای‌جای این استان هیچ پروژه نیمه‌تمام و ناقصی افتتاح نکرد. فرمانداران باید در این راستا هوشیار باشند و روبانی که در یک پروژه عمرانی قیچی می‌شود، باید به مثابه پایان و تکمیل نهایی آن باشد و این طرح به طور ۱۰۰درصد عملیات اجرایی آن انجام گرفته باشد.
محبی پور یادآور شد: همه این پروژه‌های عمرانی و اقدام‌ها و تحولات در حالی است که دولت همچنان با سخت‌ترین شرایط و تحریم‌ها و بدهی‌های انباشت شده از گذشته دست و پنجه نرم می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی