[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

طرح‌های آب‌رسانی بر مدار سازندگی، روزنامه شیراز نوین

همزمان با گرامیداشت هفته دولت، طی مراسمی با حضور استاندار فارس و جمعی از مسئولان استانی و محلی، طرح آب‌رسانی به شهر سیدان به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، همزمان با ایام هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، طی مراسمی با حضور دکتر ایمانیه استاندار فارس، جمعی از معاونان استاندار و مدیران کل اجرایی استان، علی جان صادق پور مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس، اسماعیل خوشبخت فرماندار شهرستان مرودشت، جمعی از شورای اداری شهرستان، بخشدار و شورای اسلامی شهر سیدان، طرح آب‌رسانی به شهر سیدان با صرف اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
بنا بر این گزارش، در این مراسم دکتر ایمانیه استاندار فارس طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، به بیان ارزش‌های انقلاب و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در هفته دولت سال جاری پرداخت و اظهار داشت: دولت مردمی ایران قوی در طول حیات یک‌ساله خود سعی در ارائه خدمات مطلوب و مؤثر به هموطنان عزیزمان داشته است که در همین ایام خجسته شاهد به ثمر نشستن بخش زیادی از اقدامات دولت هستیم و همین طرح آب‌رسانی نیز یکی از فعالیت‌های شایسته دولت کریمه در راستای خدمت رسانی است که هدیه کوچکی به پیشگاه مردم قدرشناس و انقلابی شهر سیدان می‌باشد. استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از شرکت آبفا استان فارس و تمامی دست‌اندرکاران اجرای این طرح، به بحث در خصوص مدیریت مصرف آب پرداخت و بیان داشت: متأسفانه طی سنوات اخیر، کشور ما با بحران خشک‌سالی سنواتی و کمبود منابع آب مواجه است که استان پهناور فارس نیز در ردیف استان‌های بحرانی کشور از لحاظ کمبود منابع آب تجدیدشونده قرار دارد. وی مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب را تنها راه گذر از بحران کمبود آبی عنوان نمود و تصریح کرد: باید در مصرف این نعمت الهی صرفه جویی کنیم تا همواره از این نعمت بی بدیل الهی بهره مند شویم.
گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس حاکی است، در این مراسم و پیش از سخنان استاندار فارس، صادق پور رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس، طی سخنانی ضمن تجلیل از جایگاه شهدای دولت به پاسداشت خدمات دولت مردمی ایران قوی پرداخت و این هفته را فرصتی برای برشمردن خدمات دولت اسلامی به مردم عنوان نمود و اظهار داشت: شرکت آبفا استان فارس در هفته دولت، 39 طرح آب‌رسانی با اعتباری بالغ بر 772میلیارد ریال و یک طرح فاضلاب با صرف اعتباری به ارزش ۳۲۲۰میلیارد ریال در مدار بهره برداری قرار داده است. در همین راستا، طرح آب‌رسانی به شهر سیدان شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه و اجرای 100 متر خط انتقال برق، با صرف اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال که بخشی از آن از محل اعتبار طرح‌های محرومیت‌زدایی می‌باشد، با دستان استاندار استان فارس در مدار بهره برداری قرار گرفت.
همین گزارش می‌افزاید: در این مراسم و پیش از سخنان استاندار، رئیس شورای شهر سیدان طی سخنانی ضمن قدردانی از اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان فارس در این شهر، به بیان برخی از مطالبات مردم این بخش در حوزه‌های 
مختلف پرداخت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی