[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

صادرات کلید خورد ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های فشرده یک‌ساله اخیر به بار نشست و با صدور مجوز پایانه صادراتی، شهرستان ۱۱۰۰ شهید فسا صاحب اولین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در استان فارس شد.
به گزارش شیرازنوین، حجت اله فیروزی اظهار داشت: ایجاد پایانه صادراتی محصولات کشاورزی فسا ظرفیت بی نظیری در حوزه صادرات، حمل و نقل و اشتغال در استان فارس و استان‌های مجاور ایجاد خواهد نمود.
وی بیان کرد: شهرستان فسا در جهت تسهیل در صادرات محصولات کشاورزی سایر شهرستان‌های استان فارس و استان‌های هم‌جوار از حضور فعالان اقتصادی این حوزه استقبال می‌کند.
فیروزی اضافه کرد: با فعال شدن فرودگاه شهرستان فسا و منطقه ویژه اقتصادی، زنجیره صادرات در این منطقه تکمیل و تحولی اساسی در جنوب شرق استان ایجاد خواهد شد.
علیرضا فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا نیز در این‌باره گفت: انتظار است نخبگان، صاحب‌نظران، فعالان اقتصادی و رسانه‌ای شهرستان فسا با تشریح ظرفیت‌ها و ویژگی‌های این پایانه مهم صادراتی و اثرگذاری آن بر اقتصاد منطقه جنوب شرق فارس، نقش خود را در حمایت از توسعه شهرستان فسا و جنوب شرق فارس ایفا نمایند.
وی اضافه کرد: با افتتاح مجتمع بزرگ گلخانه ای فسا که در نوع خود در جنوب کشور بی‌نظیر بوده و شامل ۱۳ هکتار گلخانه، سالن جداسازی، سالن سردخانه، انبارهای کالا، سالن‌های بسته‌بندی، سالن‌های غذاخوری کارکنان و بخش‌های دیگر در آبان‌ماه سال جاری، فعالیت پایانه صادراتی فسا نیز آغاز خواهد شد.
فیروزی افزود: مردم شریف شهرستان فسا قدردان سرمایه‌گذار ارزشمند و متدین این طرح و مسئولان مدیریتی و اجرایی این پروژه بزرگ ملی هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی