[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

کمپ ورزش در گلستان ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گفت: هشتمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی و سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات سفر، کمپینگ و کوهنوردی به مدت چهار روز در شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، فرهادی با بیان اینکه در این نمایشگاه بیش از 40 شرکت فعال در زمینه ورزشی و کمپینگ حضور دارند، گفت: شرکت‌کنندگان از استان‌های تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان و خراسان رضوی به مدت چهار روز از تاریخ 9 تا 12 شهریور ماه در نمایشگاه بین المللی فارس حضور 
خواهند داشت.
او با اشاره به این که این نمایشگاه در مساحتی افزون بر 6500 مترمربع برگزار می‌شود، بیان کرد: صنعت ورزش به مجموعه فعالیت‌های مرتبط با تولید و بازاریابی کالا و خدمت ورزشی گفته می‌شود که در تولید ارزش افزوده نقش داشته باشد. این صنعت به سرعت رشد داشته و متحول شده است. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در ادامه گفت: صنعت ورزش امروز تبدیل به یک از عوامل مؤثر در ایجاد نشاط اجتماعی، سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت، تأمین سلامت روحی و جسمی و پیشگیری از بیماری، شکل‌گیری رشته‌های دانشگاهی، هویت سازی و تقویت و افزایش غرور فردی و ملی، کاهش مفاسد و ناهنجاری‌های اجتماعی و افزایش طول عمر و امید به زندگی شده است.
او افزود: در حوزه اقتصادی نیز همزمان با ایفای نقش در تولید محصولات متنوع و برند‌های جهانی، موجب رشد صنعت و ارتقای تکنولوژی فعال در تولید محصولات ورزشی، اشتغال‌زایی، صادرات غیرنفتی و کسب درآمد‌های ارزی از طریق رویدادهایی مثل المپیک و جام‌های جهانی در حوزه جذب گردشگری ورزشی شده است.
فرهادی اضافه کرد: با توجه به کیفیت و کمیت شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، می‌توان آخرین دستاوردها و فناوری‌های حوزه ورزش و کمپینگ را از نزدیک مشاهده کرد.
فرهادی با بیان اینکه ساعات بازدید نمایشگاه از ساعت 17 تا 22 است، تصریح کرد: علاقه مندان با حضور در نمایشگاه بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان می‌توانند، قبل از ورود به سالن‌های نمایشگاه بلیت بازدید رایگان را از سایت نمایشگاه‌های بین المللی فارس از آدرس www.farsfair.ir دریافت کنند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی