[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

مصوبات سفر اجرایی شد ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس تنها ۱۶ روز پس از تصدی مسئولیت در این استان، تصمیم به آغاز سفرهای شهرستانی خود گرفت تا از نزدیک در جریان مشکلات و موانع توسعه این شهرستان‌ها قرار گیرد؛ سفرهایی که ۴۶۸ مصوبه را در نخستین سال خدمت دولت سیزدهم و ۱۰ ماه نخست فعالیت استاندار فارس 
به همراه داشت.
محمدهادی ایمانیه سفرهای شهرستانی خود را ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ آغاز کرد و در این سفرها که هنوز هم ادامه دارد، مصوبات بسیاری در حوزه‌های آب‌رسانی، حمل‌ و نقل، اشتغال، بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، فرهنگی و مذهبی، عمران شهری و روستایی، گردشگری، صنایع‌دستی، کشاورزی و صنعتی به تصویب رساند.
محسن حقانی شیرازی مسئول پیگیری‌های ویژه دفتر استاندار فارس در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به این سفرهای شهرستانی اظهار داشت: پس از انتصاب محمدهادی ایمانیه به عنوان استاندار فارس در دولت سیزدهم، شاهد رویکرد خوبی در زمینه رسیدگی به مشکلات مردم در شهرستان‌های مختلف استان بودیم؛ در واقع پس از گذشت بیست روز از مستقر شدن نماینده دولت سیزدهم در استان فارس، بازدیدهای میدانی و سفرهای استانی آغاز شد. مسئول پیگیری‌های ویژه دفتر استاندار ادامه داد: نخستین بازدید در تاریخ ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ انجام شد و تا اسفندماه ۱۴۰۰، حدود ۱۴ شهرستان مورد بازدید استاندار قرار گرفتند.
حقانی افزود: این سفرهای شهرستانی که با حضور استاندار فارس، معاونان استانداری و مدیران کل دستگاه‌های مختلف انجام می‌شد، در سال ۱۴۰۱ و در پنج ماه گذشته نیز ادامه یافت و در طول این مدت هم از ۱۱ شهرستان بازدید شد. وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۶ شهرستان فارس دارای مصوبه است‌، گفت: استان فارس از ۳۷ شهرستان بهره می‌برد که استاندار در تمامی این شهرستان‌ها حضور یافتند. هم‌اکنون ۲۶ شهرستان مصوبه دارد و سایر شهرستان‌ها هم در اولویت سفر مصوبه‌دار هستند.
حقانی به تعداد کل مصوبات شهرستان‌های فارس اشاره کرد و گفت: تاکنون ۴۶۸ مصوبه در این ۲۶ شهرستان در حوزه‌های آب‌رسانی، حمل‌ و نقل، اشتغال، بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، فرهنگی و مذهبی، عمران شهری و روستایی، گردشگری، صنایع‌دستی، کشاورزی و صنعتی به تصویب رسیده است. مسئول پیگیری‌های ویژه دفتر استاندار اظهار داشت: به جرئت می‌توان گفت بالای ۵۰ درصد از این ۴۶۸ مصوبه که تاکنون داشته‌ایم، اجرا شده است و ۵۰ درصد باقی مانده هم به دلیل زمان‌بندی که در پروژه‌ها تعیین شده در حال عملیاتی شدن هستند؛ به نظر می‌رسد که حداکثر تا پایان سال مالی ۱۴۰۱، ۷۵ تا ۸۰ درصد مصوبات اجرایی شوند و این کار حلاوت و شیرینی برای مردم فارس به همراه دارد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی