[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

برخی کاسب‌ها نمی‌خواهند VAR بیاید، روزنامه شیراز نوین

ایزد سیف‌الله‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار آخرین خبر در مورد وضعیت داوری‌ها برای تیم نساجی اظهار داشت: من دو هفته اول لیگ وقتی ناداوری‌ها را دیدم گفتم اشکالی ندارد اما به نظرم در فوتبال ما باید هوچی‌گری کنیم. من در هفته اول مقابل سپاهان به واسطه شناختی که از داور داشتم هیچ اعتراضی نکردم و گفتم اشتباهات داوری طبیعی است. اما در بازی با ملوان مقابل هوادارانمان باز هم مشکل داوری داشتیم. چقدر در ‌این مسابقه سعی کردیم هوادارانمان را آرام کنیم که مشکل داوری طبیعی است و اعتراض نکنند. 
وی افزود: اما وقتی در هفته چهارم می‌بینم ‌این مشکلات ادامه‌دار شده دیگر نمی‌توانم بگویم طبیعی است. در روزی که هیچ کسی مسئولیت فدراسیون را برعهده نداشت داور بازی با ما کاری کرد کارستان. خودش اعلام به پنالتی می‌کند و بعد کمک داورش پنالتی را برمی‌گرداند. بعد در همان لحظات تیم مقابل در حال اعتراض است اما ‌ایوب کلانتری بازیکن خوش اخلاق ما را اخراج می‌کند، بازیکنی که می‌دانم اصلاً اهل فحش دادن نیست، حاضرم بابت‌ این موضوع قسم بخورم. 
سیف‌الله‌پور تأکید کرد: من به ‌این نتیجه رسیدم عده‌ای در فوتبال ما نمی‌خواهند VAR وارد شود، دنبال ‌این هستند از ‌این بازار آشفته نهایت استفاده را ببرند. برخی کاسب هستند و دنبال سلامت نیستند. من مقابل کادرفنی و بازیکنانم شرمنده هستم چون نمی‌توانم از حق آن‌ها دفاع کنم. مدیرعامل نساجی در خصوص ‌اینکه تیمش در  4 هفته برد نداشته، تأکید کرد: اگر امتیازات بازی سپاهان، ملوان و پیکان را به ما می‌دادند الان وضعیت‌مان ‌این نبود. دقیقه 55 بازی هم پنالتی ما گرفته نشده هم بازیکنمان را اخراج می‌کنند. من مانده‌ام چرا داور در زمین با بازیکنان پیکان به زبان آذری حرف می‌زد؟ یعنی چی ‌این کار؟ داور باید با زبان فارسی با همه صحبت کند. 
وی خاطر نشان کرد: سال گذشته تیم من را آواره شهرهای مختلف کردند چون می‌گفتند که ورزشگاه ساری گیت ندارد و برای همین نمی‌توانیم آنجا میزبانی کنیم اما در همان برهه زمانی در ورزشگاه حافظیه با بلیت 500 تومانی 20 سال قبل ورزشگاه را پر از تماشاگر کردند. یا در بازی با سپاهان ورزشگاهی که گیت نداشت پر از تماشاگر شد و مشکلی هم پیش نیامد. حالا سؤالم ‌این است با‌ این شرایط چرا بازی در ورزشگاه دستگردی باید بدون تماشاگر برگزار شود؟
سیف‌الله‌پور تصریح کرد: چرا وقتی ‌این ورزشگاه شرایط حضور تماشاگر ندارد بازی در آن انجام می‌شود؟ مگر کرونا بود که اجازه ندادند بازی با هوادار باشد؟ چرا تنها ورزشگاهی که اجازه حضور تماشاگر ندارد دستگردی است؟ در زمین دستگردی تیم‌های پیکان، هوادار و سایپا میزبانی می‌کنند. باید کیفیت چمن آن را می‌دیدید. چطور امروز بازی در آزادی با حضور تماشاگر است اما دستگردی نباید‌ این شرایط را داشته باشد؟ مسئله بعدی ‌این است که چرا بازی در تهران نباید پخش تلویزیونی داشته باشد؟ مثلاً بازی لیگ برتر است. همه ‌این اتفاقات نشان می‌دهد برخی چیزها شائبه‌دار است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی