[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

دیدار دوستانه فوتسال پیروزی عراق مقابل صنایع شیمیایی فارس، روزنامه شیراز نوین

بازی دوستانه تیم ملی فوتسال عراق با صنایع شیمیایی فارس در سالن بین‌المللی فوتسال شهر جدید صدرا برگزار و ‌این بازی 2 بر 1 به سود تیم ملی عراق به پایان رسید.
بازی دوستانه تیم ملی فوتسال عراق و نایب قهرمان لیگ کارگران استان فارس با دعوت  صنایع شیمیایی فارس در سالن بین‌المللی شهر جدید صدرا برگزار شد.
مدیرصنایع شیمیایی فارس در‌ این باره به خبرنگاران با بیان ‌اینکه ‌این شرکت یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدی در کشور است،گفت: تیم فوتسال صنایع شیمیایی فارس که در رقابت لیگ کارگران استان فارس در سال جاری به نایب قهرمانی رسید در روزهای آینده عازم مسابقات قهرمانی کارگران کشور خواهد شد.
مسلم ژوبین افزود: با هدف آماده‌سازی تیم فوتسال صنایع شیمیایی فارس برای رقابت‌های قهرمانی کشور و با رایزنی‌های انجام شده دیدار دوستانه ‌این تیم با تیم ملی فوتسال عراق برگزار شد که ‌این مسابقه با نتیجه ۲ بر ۱ به سود تیم ملی فوتسال عراق به پایان رسيد.
وی ادامه داد: در ‌این دیدار تيم فوتسال کارگران صنایع شیمیایی فارس بسیار خوش درخشید و هرچند که نتیجه را واگذار کرد اما بازی قابل قبولی ارائه کرد و تحسین سرمربی تیم ملی فوتسال عراق را نیز در پی داشت.
مدیر صنایع شیمیایی فارس با بیان ‌اینکه امیدواریم ‌این تیم در مسابقات قهرمانی کارگران کشور جایگاه مناسبی کسب کند،گفت:‌ این تیم با شعار حفاظت از محیط زیست و اصلاح خاک‌های کشاورزی و با برند زردشت به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهد شد.
وی در ادامه بیان کرد: شرکت صنایع شیمیایی فارس در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نام گذاری شده با هدف کمک به بخش کشاورزی کشور کودهای کنترل رهش و کند رهش را با کیفیتی معادل و حتی بالاتر از استانداردهای روز دنیا با برند زردشت تولید و از سال جاری روانه بازار حوزه کشاورزی کرده است.
تیم فوتسال صنایع شیمیایی فارس در مسابقات فوتسال لیگ کارگران استان به مقام نایب قهرمانی رسید.
تیم‌هایی صنایع شیمیایی فارس و شهرداری شیراز به عنوان نماینده فارس به‌زودی عازم مسابقات قهرمانی کشور خواهند شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی