[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

رجب‌زاده؛ بازنده نیمه مربیان، روزنامه شیراز نوین


میثم محجوبی- گروه ورزش
فجر شهید سپاسی در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور برابر نماینده لرستان متوقف شد. 
این تیم عصر دیروز در ورزشگاه حافظیه میزبان خیبر خرم‌آباد بود که این دیدار با تساوی یک- یک به پایان رسید. 
بازیکنان فجر شهید سپاسی: یوسف بهزادی، حمید ملکی، محمدحسین خسروی، سعید ایرانخواه، محمدعرفان معصومی، سعید زارع، حسین مهربان، رضا آقابابایی، محمد آژیر، رسول بهاری و علی آل کثیر؛ سرمربی: مهدی رجب‌زاده.
بازیکنان خیبر خرم‌آباد: محسن طرهانی، مجتبی لطفی، ایمان باصفا، بابامحمدی، مهرداد قنبری، کمال‌الدین نیک‌خوی، کورش ملکی، مهرداد هدایتیان، پوریا غلامی، حسین شهابی و مهران امیری؛ سرمربی: فراز کمالوند.
در نیمه اول خیبر بازی را بهتر آغاز کرد، اما هر چه از زمان بازی گذشت، فجری‌ها بهتر کار کردند و موقعیت‌هایی هم روی دروازه حریف خلق کردند. 
در دقیقه ۳۶، حسین مهربان با پاس عرفان معصومی در موقعیت عالی گلزنی قرار گرفت، اما ضربه او با پای محسن طرهانی دروازه‌بان خیبر به کرنر رفت. 
سه دقیقه بعد حمله خطرناک دیگری از فجری‌ها، با سماجت علی آل کثیر منجر به گل اول بازی شد تا ورزشگاه حافظیه غرق در شادی شود. 
در نیمه اول فجر ۶ موقعیت روی دروازه خیبر خلق کرد؛ در حالی که نماینده خرم‌آباد تنها دو بار روی دروازه میزبان خطرساز شد. در نهایت پس از سه دقیقه وقت تلف‌شده، نیمه نخست با یک گل به سود فجر به پایان رسید.
در نیمه دوم فجر میانه میدان را به صورت کامل به میهمانش واگذار کرد که نتیجه این ضعف، ایجاد چند موقعیت و در نهایت فروپاشی دروازه فجر بود. 
در دقیقه ۶۳ ارسال مهرداد قنبری از جناح چپ با ضربه سر حسین شهابی به گوشه بالای دروازه یوسف بهزادی رسید تا کار به تساوی کشیده شود. 
پنج دقیقه بعد خیبر می‌توانست به گل برتری هم برسد، اما ابتدا تکل عالی سعید ایرانخواه و سپس واکنش بی‌نقص یوسف بهزادی مانع از این اتفاق شد.
در ادامه بازی متعادل شد و موقعیت خطرناک جدی روی دروازه دو تیم خلق نشد و در پایان پنج دقیقه وقت تلف‌شده، بازی با تساوی یک- یک به پایان رسید و باعث شد فجر شهید سپاسی در دومین بازی متوالی متوقف شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی