[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

دستگیری سارق با ۳۷ فقره سرقت در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی با 37 فقره سرقت در «شیراز» خبر داد. سرهنگ «کاووس حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از انبار و کارگاه‌های اقلام پزشکی در سطح شهرستان شیراز، پیگیری موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پایگاه جنوب پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات تخصصی و علمی یک نفر سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را در این زمینه شناسایی و دستگیر کردند و او را به مقر پلیس آگاهی دلالت دادند. رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در بازجویی‌ صورت گرفته، متهم به 37 فقره سرقت از اماکن خصوصی و دوچرخه در سطح شهر شیراز اعتراف کرد.
سرهنگ حبیبی بیان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد سارق اموال مسروقه را به یک نفر مال‌خر فروخته که با اقدامات فنی و تخصصی وی نیز شناسایی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی اموال مسروقه از قبیل انواع دستگاه لیزر، اسپیلت، موتور برق، آب‌سردکن، لنز دوربین و انواع عینک کشف شد. این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مسروقه را 30میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند. رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: مالکان انبار و کارگاه‌ها می‌بایست راه‌های ورودی به ساختمان را ایمن ساخته و حتماً از یک نفر نگهبان مورد اعتماد به صورت شبانه روزی در ساختمان استفاده کنند و حتی الامکان از ساختمان سرکشی کنند تا مورد دستبرد سارقان قرار نگیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی