[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

محرومیت‌زدایی با گازرسانی روستایی، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: دو روستای شهرستان استهبان به شبکه گازرسانی پیوستند. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی اکبر میدان‌شاهی با بیان اینکه 540 خانوار در دو روستای خانه کت و قشم قاوی شهرستان استهبان از نعمت گازرسانی برخوردار شدند، اظهار داشت: عملیات گازرسانی در مناطق مختلف استان فارس با هدف محرومیت زدایی و توسعه عدالت محور تداوم دارد.
او با تشریح جزئیاتی از این پروژه اظهار داشت: به منظور گازرسانی به این دو روستا، بیش از 56 کیلومتر عملیات لوله گذاری اجرا شد و مراحل خرید، ساخت، نصب و راه اندازی یک ایستگاه تقلیل فشار از نوع T.B.S فلت با ظرفیت 5هزار مترمکعب اجرایی گردید.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه اجرای موارد ایمنی همواره موردتأکید کارشناسان، کارگران و پیمانکاران شرکت گاز استان فارس قرار دارد، اظهار داشت: به منظور رعایت موازین استاندارد عملیات خرید، ساخت، حمل، نصب و راه اندازی یک سیستم حفاظت کاتدی و یک دستگاه صاعقه گیر، به روش تأمین کالا، تجهیزات و نصب به صورت توأم PC (به صورت فهرست بهایی) و اجرای 500 فقره انشعاب در این پروژه انجام شد. این گزارش می‌افزاید، اعتبار این پروژه‌های گازرسانی 49میلیارد تومان بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی