[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

ساخت اورژانسی بیمارستان ، روزنامه شیراز نوین

در نشستی با حضور استاندار فارس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، جمعی از مسئولان و اساتید دانشگاه، راهکارهای توسعه فضای فیزیکی بیمارستان نمازی بررسی شد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، استاندار فارس در این نشست با اشاره به نقش بیمارستان نمازی در ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی به بیماران از سایر استان‌های کشور، گفت: این مرکز آموزشی درمانی علاوه بر ارائه خدمات درمانی به بیماران استان فارس، مراجعانی از سایر استان‌های کشور را نیز تحت پوشش قرار داده است که ضرورت دارد با برنامه ریزی‌های دقیق و کارشناسی، هرچه سریع‌تر نسبت به توسعه اورژانس این مرکز آموزشی درمانی اقدام شود. 
استاندار فارس همچنین با اعلام حمایت از ساخت بیمارستان حضرت محمد رسول‌الله(ص)، بر پیگیری برای تسریع در تکمیل پروژه بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی خاتم‌الانبیاء(ص) شیراز تأکید کرد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این نشست ضمن قدردانی از حمایت‌های استاندار فارس، از مجموعه دانشگاه و پیگیری مسئولان دانشگاه، از تأمین زمین برای ساخت بیمارستان ۱۴۰۰ تختخوابی حضرت محمد رسول‌الله(ص) شیراز خبر داد. دکتر «سید وحید حسینی» با اشاره به جایگاه شیراز به عنوان مرکز ارائه خدمات درمانی به بیماران سایر استان‌های کشور، بر ضرورت تلاش و همکاری برای تأمین دوهزار و پانصد تخت بیمارستانی موردنیاز در این شهر تأکید کرد و افزود: شهر شیراز نیاز به ساخت چندین بیمارستان بزرگ دارد که پیگیری آن به صورت جدی در دستور کار مسئولان دانشگاه قرار دارد.
بررسی راهکارهای توسعه بیمارستان نمازی در بخش‌های اورژانس، بستری و پاراکلینیک، دیگر محور برگزاری این نشست 
هم اندیشی بود.
مسئولان و اساتید دانشگاه نیز نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه توسعه بیمارستان نمازی و گسترش خدمات آن ارائه دادند.
همچنین در حاشیه این نشست با حضور استاندار فارس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از اساتید و مسئولان دانشگاه، از بخش‌های مختلف بیمارستان نمازی و فضای فیزیکی این مرکز آموزشی درمانی بازدید شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی