[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

نخستین همایش تجلیل از ایثارگر برگزار می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

نخستین همایش تجلیل و تکریم از 700 ایثارگر نهادها، ادارات و سازمان‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان و برپایی مراسم یادواره 16 شهید این مجموعه در فارس برگزار می‌شود.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان فارس، محمودرضا طالبان مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با اشاره به اینکه برای نخستین بار با ابتکار مقام عالی وزارت راه و شهرسازی، مراسم تکریم و تجلیل از 700 ایثارگر ادارات، نهادها و سازمان‌های حوزه وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود، تصریح کرد: این همایش روز سه شنبه 15 شهریور ماه با حضور حمید مردانیان مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران، مقامات کشوری و لشکری در مجتمع رفاهی جهاد دانشگاهی شیراز برگزار خواهد شد.
وی افزود: برپایی همایش تجلیل و تکریم از ایثارگران و خانواده شهدای وزارت راه و شهرسازی، اقدامی ارزشمند و مؤثر در جهت پاسداشت ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه است.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس با اشاره به اینکه در حاشیه سفر سه روزه مشاور وزیر در امور ایثارگران به استان دیدارهای صمیمی جداگانه ای با همکاران ایثارگر زیرمجموعه وزارت راه در استان انجام می‌شود، تصریح کرد: جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان با حضور مشاور وزیر مدیران دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی به همراه مسئولان امور ایثارگران با حضور جهادگران استان برگزار خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی