[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

شهردار منتخب شیراز خواستار شد: مشارکت برای اعتلای شیراز، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
شهردار منتخب شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بر سر منافع عمومی مردم و بیت‌المال وارد هیچ بازی و معامله ای نمی‌شوم و حفظ حقوق عمومی و بیت المال را خط قرمز خود فرض می‌کنم.
دکتر محمدحسن اسدی در نطق پیش از دستور با قدردانی از رأی اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر شیراز گفت: به این مسئولیت همانند امانتی گران‌بها نگاه می‌کنم و بیت المال و منافع یکایک شهروندان گرامی شیراز را به دقت حفظ، حراست و نگهداری خواهم کرد. وی افزود: تمام سعی و تلاشم بر این است که بتوانم اقدامات مؤثر و بی‌بدیلی را انجام داده و گام بزرگی را در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان فهیم شیراز برداشته و رضایت آنان را کسب کنم.
رئیس فعلی کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه افزود: موضوعات، مسائل و مشکلات شهر متعدد است و مسیر ناهمواری‌هایی دارد؛ اما باور دارم با همراهی و مشارکت آگاهانه مردم می‌توان بر تمامی مشکلات و سختی‌ها فائق آمد. اسدی افزود: برای غلبه بر مشکلات فراروی شهر و مردم لحظه ای دریغ نخواهم کرد؛ چراکه شهر درخور و شایسته شهروندان بایستی سرشار از طراوت، آرامش و آسایش باشد و در این مسیر به نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده کلیه اقشار و گروه‌ها ارج گذاشته و به دیده 
منت می‌پذیرم.
او اظهار امیدواری کرد که در سایه تعامل با همه دستگاه‌ها و با حمایت کلیه دلسوزان شهر از جمله نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز، استاندار فارس، نهاد‌های نظارتی و امنیتی دادگستری و با همکاری و مشارکت شهروندان عزیز، صاحب نظران، روحانیون، اصحاب رسانه و جراید، متخصصان، نخبگان، دانشگاهیان، جوانان، بانوان، اصناف، بازاریان، کسبه، سرمایه‌گذاران و خلاصه همه و همه دلسوزان شهر تاریخی، فرهنگی و مذهبی شیراز سرافراز شاهد ترقی و پیشرفت و آبادانی شهر باقدمت و سرسبز باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی