[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

مسابقات آزاد پاکت بیلیارد بیلیارد بازان فارس بر سکوی سوم کشور ، روزنامه شیراز نوین

با پایان رقابت 262 بیلیارد باز کشور، نمایندگان فارس پس از ورزشکاران کرمانشاه و خراسان رضوی بر سکوی سوم مسابقات آزاد پاکت بیلیارد قهرمانی کشور ایستادند.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از روابط عمومی ‌هیئت بولینگ و بیلیارد استان فارس، جعفری سرپرست هیئت بولینگ و بیلیارد استان فارس گفت: مسابقات آزاد پاکت بیلیارد جام جایزه بزرگ شیراز از تاریخ سوم لغایت دوازدهم شهریورماه با حضور ۲۶۲ورزشکار از سراسر کشور در سالن اجتماعات هتل المپیک شیراز برگزار گردید.
وی افزود: در پایان پس از برگزاری نزدیک به ۴۰۰مسابقه در دو مرحله و در سه جدول ۱۲۸ نفره تک حذفی طی ۱۱روز نهایتاً قهرمانان زیر به ترتیب شناخته شدند:
مقام اول: آرمین محمودی از کرمانشاه، مقام دوم: امید ویرانی از خراسان رضوی و مقام سوم مشترک علیرضا وهاب و محمدرضا فرشاد هر دو از فارس.
جعفری بیان داشت: همچنین در خصوص جوایز مسابقات طبق بخشنامه ابلاغی مسابقات مبلغ ۸۵ میلیون تومان مابین ورزشکاران اول تا ۱۲۸ ام به تناسب تقسیم که مقام‌های اول تا سوم به ترتیب ۲۰ ۱۰، 5/7 میلیون تومان دریافت نمودند.
وی در پایان گفت: مسابقات جایزه بزرگ شیراز به همت تیم اجرایی هیئت فارس برگزار گردید که این دوره از مسابقات با رکورد شکنی ۲۶۲ ورزشکار و اهدای جایزه ۸۵میلیون تومانی برای اولین بار در کشور اجرای موفقی داشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی