[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

مشارکت شهروندان با آبفای شیراز شایسته تقدیر است، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط‌عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شیراز از همکاری و مشارکت‌های مردمی در راستای مدیریت مصرف آب 
قدردانی کرد.
محمدامین آبادیان با اشاره به این موضوع که مشارکت‌های مردمی یکی از مهم‌ترین راه‌های برون‌رفت از چالش‌های کم‌آبی است، اظهار داشت: متأسفانه سال‌های متمادی است که اقلیم ایران به سمت و سوی خشک‌سالی در حرکت است و به‌صورت گسترده با پدیده بیابان‌زایی روبه‌رو هستیم. برای مقابله با این آسیب کلان، به فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف و بهره‌گیری از تدابیر علمی تهیه و توزیع آب، نیاز 
مبرمی داریم. 
او در ادامه افزود: با زحمات و پیگیری‌های شبانه‌روزی مدیران و کارکنان این مجموعه به ویژه بهمن بهروزی، مدیرعامل عملیاتی و توانمند آبفای شیراز و همراهی ستودنی مردم، از تنش آبی در تابستان 1401 در شرایطی عبور کردیم که قطعی پایدار آب در شهرستان شیراز اتفاق نیفتاد.
مدیر آموزش همگانی آبفای شیراز با تقدیر از احساس مسئولیت جامعه در زمینه مصرف آب گفت: به‌موازات رعایت الگوی مصرف که توسط قشر عمده‌ای از مشترکان رعایت می‌شود، در زمینه مشکلات هدررفت آب نیز گزارش‌های مردمی قابل‌توجهی دریافت کردیم که در نهایت به تأمین آب پایدار و باکیفیت برای شهرستان شیراز منجر شد.
آبادیان یکی از رسالت‌های واحد روابط‌عمومی و آموزش همگانی آبفای شیراز را ترویج الگوی صحیح مصرف برشمرد و گفت: مردم ولایت‌مدار و فرهنگ‌مدار شهرستان شیراز همواره توجه ویژه‌ای به پیشگیری از اسراف داشته‌اند و با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی در تلاش هستیم تا آمار مشارکت‌های عمومی را ارتقا داده و کمترین میزان هدررفت آب را داشته باشیم.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش گفت: در تابستان امسال کارگاه‌های آموزشی متعددی برگزار شد که یکی از بهترین رویدادها، همایش بزرگ کودکان و مادران بود که با اسقبال زیادی روبه‌رو گردید و این گونه فعالیت‌ها با آغاز سال تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی به شکل‌های متنوعی تداوم خواهد یافت.
مدیر روابط‌عمومی و آموزش همگانی آبفای شیراز با اشاره به این موضوع که از تمامی ظرفیت‌ها نظیر تبلیغات محیطی و قابلیت‌های اطلاع‌رسانی مدیوم‌های ارتباطی برای ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب بهره‌برداری می‌شود، اظهار داشت: فرایندهای آموزش در برنامه‌های مناسبتی، یکی از مؤثرترین راهکارهایی است که در راستای افزایش مشارکت‌های عمومی راهگشا خواهد بود و در همین زمینه با برگزاری مراسم‌هایی در مناسبت‌های ملی و مذهبی، به‌دنبال تشویق جامعه برای رعایت الگوی مصرف هستیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی