[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

مدیرکل بهزیستی فارس خبر داد: میزبان همایش ملی ادبیات عاشورایی هستیم ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل بهزیستی فارس از برگزاری هجدهمین همایش کشوری ادبیات عاشورایی ویژه خانواده بزرگ بهزیستی با عنوان حضرت رقیه(س) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، محمدرضا هوشیار مدیرکل بهزیستی فارس گفت: امسال برای هجدهمین سال متوالی همایش کشوری ادبیات عاشورایی ویژه خانواده بزرگ بهزیستی، جامعه هدف کارکنان و فرزندان و پرسنل مراکز تحت نظارت با موضوع حضرت رقیه(س) به همت هیئت فرهنگی مذهبی محبین اهل بیت(ع) اداره کل بهزیستی فارس و با حضور قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و مسئولان استانی در شیراز 
برگزار می‌شود.
دبیر همایش بیان کرد: جمعاً ۲۹۳ اثر از ۲۱ استان کشور به دبیرخانه همایش در شیراز ارسال گردیده که از این تعداد ۱۹۰ اثر مربوط به رده سنی بزرگ‌سالان و ۱۰۳ اثر مربوط به رده سنی کودک و نوجوان می‌باشد.
هوشیار در ادامه تصریح کرد: دبیرخانه همایش امسال برای اولین بار در خصوص آثار رده سنی کودک و نوجوان اعلام پذیرش نموده که با استقبال این رده سنی روبه‌رو گردیده است. پس از اطلاع رسانی فراخوان همایش به ادارات کل بهزیستی سراسر کشور، آثار به دبیرخانه همایش در بهزیستی فارس ارسال گردیده و ۵۱ اثر در قالب شعر و دل‌نوشته از سراسر کشور به عنوان آثار برگزیده انتخاب شده و از منتخبان آثار برای خوانش و ارائه اثر در همایش دعوت به عمل آمده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی