[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

مسکن مهر در ایستگاه پایانی، روزنامه شیراز نوین

سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت عمران صدرا از بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، عزیزاله روشن در حاشیه آیین غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدای گمنام صدرا که سرآغاز برنامه‌های رزمایش «خدمت بی‌منت» بود، اظهار داشت: یکی از مطالبات ساکنان مجتمع بناسازان رمضان، تکمیل حفاظ شرقی مجتمع بود که در این خصوص دستورات لازم داده شده و به زودی دیوار شرقی مجتمع احداث می‌‌گردد.
وی در خصوص پیگیری مطالبات مردمی که در رزمایش خدمت بی‌منت مطرح شده بود، اعلام کرد: رفع مشکلات مخابراتی مجتمع با همکاری اداره مخابرات در دست پیگیری و اقدام است.
این مقام مسئول در ادامه از بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: تمام متقاضیان مسکن مهر طی شش ماه آینده واحد مسکونی خود را تحویل خواهند گرفت.
در این رزمایش همچنین میز خدمت در مسجد امام حسین(ع) با حضور سرپرست و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر صدرا و معاونان و مسئولان این شرکت، شهردار شهر صدرا و مسئولان شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر صدرا، جانشین سپاه فجر فارس در اقشار بسیج و مسئول بسیج مهندسین استان برگزار گردید که تعدادی از نمایندگان مردم به طرح مشکلات 
مختلف پرداختند.
تجهیز بوستان‌های محله‌ای فضاهای سبز به وسایل بازی برای کودکان، جمع‌آوری سگ‌های ولگرد، آماده سازی منطقه 28هکتاری و احداث مجموعه فرهنگی مذهبی در این منطقه و همچنین تکمیل و تجهیز مسجد امام جعفر صادق(ع) از جمله مطالبات مطرح شده توسط مردم بود.
بازدید از ورودی بلوار کتاب، بازدید از مجتمع بناسازان و شنیدن مشکلات ساکنان این مجتمع از دیگر برنامه‌های رزمایش «خدمت بی‌منت» بود. تکمیل، تجهیز و تحویل مسجد مجتمع، ایمن‌سازی ورودی مجمتع و نصب سردر ورودی، تکمیل یکی از دیوارهای مجتمع که باعث ایجاد ناامنی از این سمت شده است، ایجاد فضای سبز و پیاده راه سلامت از جمله مهم‌ترین مطالبات ساکنان مجتمع بناسازان رمضان بود.
جلسه اختتامیه اردوهای جهادی مهندسین استان فارس در شرکت عمران صدرا پایان بخش برنامه رزمایش «خدمت بی‌منت» بود.
بر اساس این گزارش، شایان ذکر است در رزمایش «خدمت بی‌منت» عطرافشانی قبور شهدای گمنام صدرا، توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان، برگزاری میز خدمت در مسجد امام حسین(ع)، بازدید از ورودی بلوار کتاب، پروژه مسکن نهضت ملی ماهور و مجتمع بناسازان رمضان انجام گردید.
در پایان این آیین، سرپرست و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر صدرا به همراه معاونان و رؤسای ادارات این شرکت با همراهی شهردار شهر صدرا، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و اعضای بسیج مهندسین و سایر مسئولان در آیین آغاز رزمایش «خدمت بی‌منت» با ادای احترام در گلزار شهدای گمنام شهر صدرا، با آرمان‌های والای شهدای گران‌قدر تجدید میثاق نموده و با نثار فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را 
گرامی داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی