[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

بلیت‌ها گران‌تر شد!، روزنامه شیراز نوین

به صورت رسمی، ‌سامانه بلیت‌فروشی برای تقابل تیم‌های استقلال و پیکان تهران آغاز به کار کرد. به گزارش فوتبال 360، هواداران استقلال برای دومین میزبانی تیم‌شان در لیگ بیست‌ودوم با حضور تماشاگران، چشم‌انتظار آغاز به کار سامانه بلیت‌فروشی بودند تا بتوانند با خرید بلیت، امروز (سه‌شنبه) از نزدیک و با حضور در ورزشگاه آزادی، از شاگردان ریکاردو سا‌پینتو حمایت کنند. استقلالی‌ها در آخرین تقابل از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت 19 سه‌شنبه پانزدهم شهریورماه میزبان پیکان تهران هستند. در دیدار قبلی آبی‌های پایتخت در ورزشگاه آزادی، شاگردان ساپینتو موفق شدند در حضور هواداران آبی‌پوش با یک‌گل از سد مس کرمان بگذرند. نکته مهم دیدار قبلی استقلال، اولین حضور تماشاگران زن در تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران بود.
انتقال زنان استقلالی از جایگاه به طبقه اول جنوبی
مدیران باشگاه استقلال در روزهای گذشته تلاش کردند تا بتوانند بعد از استقبال خوب هواداران زن آبی‌پوش از حضور در ورزشگاه و خرید 500 بلیت، میزان سهمیه تخصیص‌یافته به آن‌ها را افزایش بدهند. البته که در تقابل استقلال و مس کرمان، در اواسط نیمه دوم، به زنان حاضر در پشت درهای ورزشگاه آزادی اجازه داده شد تا با ارائه کارت ملی، وارد ورزشگاه شوند تا جمعیتی حدوداً 2 هزار نفری از زنان هوادار تیم استقلال از نزدیک دیدار تیم مورد علاقه‌شان را تماشا کنند. مدیران آبی‌پوش همچنین در تلاش بودند تا جایگاه حضور زنان در ورزشگاه را هم تغییر دهند. در بازی گذشته، ضلع سمت راست جایگاه (VIP) ورزشگاه آزادی به زنان اختصاص داده شده بود اما حالا با پیگیری‌های انجام شده برای دیدار استقلال مقابل پیکان، جایگاه زنان هوادار تیم استقلال در ورزشگاه آزادی تغییر کرده و آن‌ها در طبقه اول جنوبی مستقر خواهند شد.
افزایش 100 درصدی قیمت بلیت‌ها!
سامانه بلیت‌فروشی برای تقابل استقلال و پیکان از دیروز آغاز به کار کرده که نکته جالب ‌توجه، استقبال ویژه هواداران زن استقلالی از بلیت‌فروشی دیدار تیم محبوب‌شان بوده است. 2 هزار بلیت برای هواداران زن پیش‌بینی شده بود که به فروش رسید. نکته جالب‌ توجه تغییر قیمت بلیت‌ها بود، به طوری‌که در بازی هفته گذشته بلیت جایگاه زنان به قیمت 50 هزار تومان به فروش رسید اما حالا با توجه به تغییر موقعیت زنان در ورزشگاه، قیمت بلیت‌ها نیز به 100 هزار تومان افزایش پیدا کرده است. مدیران سازمان ‌لیگ و 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس در هفته‌های اخیر سعی داشتند تا با زنان بدون بلیت در ورزشگاه‌ها، مدارا کرده و آن‌ها را به داخل استادیوم هدایت کنند. باید دید آیا این رویه در دیدار استقلال و پیکان هم رخ خواهد داد تا جمعیتی بالغ بر 2 هزار تماشاگر زن در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند یا خیر.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی