[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

رجب‌زاده: اشتباه داور واقعاً برایم عجیب بود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی شیراز نسبت به عملکرد داور مسابقه در دیدار تیمش برابر خیبرخرم آباد معترض است. رجب‌زاده: اشتباه داور واقعاً برایم عجیب بود
مهدی رجب‌زاده سرمربی تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی در گفت‌وگویی با «ورزش سه»، درباره نمایش تیمش در دو هفته ابتدایی که با دوتسای مقابل ون پارس در اصفهان و سپس خیبر در شیراز همراه شده این طور حرف‌هایش را آغاز کرد: خب تیم ما پوست اندازی کرده. تعدادی از بچه‌ها از سال قبل هستند ولی نزدیک هفتاد هشتاد درصد تیم تغییر کرده است. به نظرم در دو هفته ابتدایی روند رو به رشدی داشته‌ایم. به هر حال بازی‌های اول هم نفس‌گیر است و تا بازیکن به شرایط مسابقه بیاید، چند هفته طول می‌کشد. معمولاً بازی‌های ابتدایی جذاب از آب درنمی‌آیند.البته از بچه‌هایم راضی هستم و روند رو به رشدی ارائه کردند.
مهدی رجب‌زاده در ادامه در واکنش به عملکرد داوران در دو هفته ابتدایی بیان کرد: خب در این دو هفته ما از سوت‌های داوران متضرر شدیم. در بازی با ون پارس توپ در محوطه جریمه به دست بازیکن حریف خورد که دست هم در حالت طبیعی قرار نداشت. به  این صحنه اصلاً ما اعتراضی نکردیم، ولی در بازی با خیبر اتفاقات عجیب و غریبی افتاد و گل سالم ما را قبول نکردند. دو صحنه پنالتی مشکوک هم وجود داشت که داور هیچ واکنشی به این صحنه‌ها نداشت! یک صحنه در نیمه اول مهاجم ما را در محوطه جریمه هل دادند و در یک صحنه هم گل صحیح ما را در موقعیتی که بازی یک بر صفر به  سود ما بود، آفساید اعلام کردند که واقعاً برایم عجیب بود. بازی اگر دو هیچ می‌شد سه امتیاز در شیراز می‌ماند. جالب اینکه داور تمام برخوردها و درگیری‌ها را به تیم میهمان می‌داد. من واقعاً از سوت‌های داور کلافه شده بودم و نهایتاً نمی‌دانم کمک داور چطور و با چه استدلالی  پرچم زد و گل سالم ما را آفساید گرفت. اصلاً  اشتباهی که انجام شد صحنه سختی نبود. امیدوارم داوران که قشر زحمتکش و قابل احترامی هستند تمرکز بیشتری داشته باشند. 
سرمربی تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی ادامه داد: می‌دانم داوران تمام تلاش‌شان را می‌کنند ولی خواهش می‌کنم تحت تأثیر حواشی و داد و بیدادهای کنار زمین قرار نگیرند. این یک معضل بزرگ شده. واقعاً ما این هفته متضرر شدیم و با این روال  زحمات شبانه روزی یک مجموعه نه فقط تیم فجر بلکه همه تیم‌ها ممکن است از بین برود و این واقعاً به  تیم‌ها فشار وارد می‌کند. به نظرم باید تیم داوری قوی‌تری برای بازی فجر و خیبر انتخاب می‌شد و از کمیته داوران خواهش می‌کنم با حساسیت بیشتری نسبت به انتخاب داوران عمل کند.
از رجب‌زاده درباره کیفیت مسابقات لیگ دسته اول طی دو هفته گذشته پرسیدیم و او در واکنش به این سؤال بیان کرد: امسال به نظرم هفت هشت تیم نزدیک به هم و خوب هستند. در نقل و انتقالات خوب عمل کرده‌اند. به نظرم امسال نسبت به  پارسال لیگ یک سخت‌تر است و تیم‌ها جان‌دارتر شده‌اند. تیم ما هم شرایط خوبی دارد و رو به رشد هستیم. جناب مفتاحی مدیر عامل محترم و همه ارکان باشگاه تمام تلاش‌شان را به کار گرفته‌اند تا ما با آرامش در مسابقات شرکت کنیم و پشتیبانی‌های مورد نیاز را انجام می‌دهند. شرایط تیم از نظر من با وجود اضافه شدن 17 بازیکن جدید راضی کننده است ولی یک سری ایراد داریم که باید رفع کنیم. 
کاپیتان سابق فجر درباره  اینکه فجرشهیدسپاسی با چه هدفی در مسابقات شرکت دارد، اضافه کرد: اول فصل صحبتی که ما داشتیم درباره  یک برنامه بلندمدت صحبت کردیم. به هر حال یک سری تغییرات انجام شده که نیاز به صبر و حوصله هست. نمی‌توان یک شبه معجزه کرد. با تمام این‌ها شرایط خوب است و تمام تلاشمان این است  هر چه زودتر تیمی مدعی و قوی داشته باشیم. به نظرم مربی که قول صعود بدهد مربی حرفه‌ای نیست ولی قول داده‌ام که تیمی منسجم و قوی داشته باشیم که در میان مدعیان باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی