[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

ورزشکار پرورش اندام استان فارس قهرمان آسیا شد ، روزنامه شیراز نوین

محمد خالص حقیقی بدن‌ساز اهل شهرستان زرقان استان فارس قهرمان مسابقات پرورش اندام آسیا در شهر بیشکک قرقیزستان شد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از روابط عمومی ‌هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان فارس، پنجاه‌وپنجمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسیا در حالی در شهر بیشکک قرقیزستان به پایان رسید که تیم ملی ایران با درخشش ورزشکاران خود موفق به کسب ۲۱ مدال رنگارنگ و عنوان قهرمانی این مسابقات شد.
تیم ملی ایران در بخش مردان رده سنی بزرگ‌سالان به مقام قهرمانی رسید، عراق در رده دوم قرار گرفت و امارات عنوان سومی ‌را به خود اختصاص داد. محمد خالص حقیقی از استان فارس (شهرستان زرقان) که در این دوره رقابت‌ها حضور داشت توانست در دسته آخر رشته بادی کلاسیک قهرمان شود و مدال طلا را به گردن بیندازد . رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان فارس و عضو هیئت رئیسه فدراسیون در پی قهرمانی محمد خالص حقیقی قهرمان فارسی مسابقات آسیایی با صدور پیامی‌گفت: جناب آقای محمد خالص حقیقی، قهرمان ارزنده مسابقات آسیایی قرقیزستان، پیروزی در هر مسابقه‌ای شگفت انگیزترین دستاورد زندگی است. این مرحله‌ای از انرژی بخش‌ترین موفقیت در طول زندگی است، موفقیتی که برای آن زحمت کشیدی و تلاش کردی و پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری از ابتدا از درخشش در پاورلیفتینگ تا مدال طلای مسابقات آسیایی پرورش اندام قرقیزستان طی کردی؛ هیچ جایگزینی برای نتیجه سخت کوشی یک فرد وجود ندارد و این میوه شیرین از کار سخت شماست و بی‌شک با اراده و انگیزه می‌توانی در آینده‌ای نه چندان دور جایگاه‌های بالاتری را کسب کنی.
موفقیت چیزی نیست جز انجام کارهایی که می‌توانی به خوبی انجام دهی و به آن علاقه‌مندی، رؤیای قهرمانی را در ذهن پروراندی و در واقعیت برایش تلاش کردی و این موفقیت نشان از لیاقت و شایستگی است.
امیدواریم با خدمت به ورزش و به خصوص جامعه بدن‌سازی و پرورش اندام روزانه شاهد پیشرفت جوانان استان و کشورم باشیم. با آرزوی موفقیت‌های پرتکرار.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی