[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

کودکان عاشقانه‌های حسینی را سرودند، روزنامه شیراز نوین

برای اولین بار در کشور، شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) میزبان هنرمندان عاشورایی کودک و نوجوان خانواده بهزیستی بود. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، همایش کشوری ادبیات عاشورایی در رده سنی کودک و نوجوان برای اولین بار با حضور منتخبان از سراسر کشور برگزار شد. 
عبدالرحمن سلیم حقیقی مدیر روابط عمومی بهزیستی فارس گفت: همایش کشوری ادبیات عاشورایی هجده سال متوالی است که به دبیری محمدرضا هوشیار برگزار می‌شود و امسال برای اولین بار پذیرای آثار شعر و دل‌نوشته در رده سنی کودک و نوجوان بوده است. 
او در ادامه افزود: پس از اعلام فراخوان همایش به سراسر کشور، ۱۰۳ اثر از ۲۱ استان کشور به دبیرخانه همایش در فارس ارسال شد و از این تعداد ۱۳ اثر منتخب نهایی همایش گردید.
سلیم حقیقی اظهار داشت: در این همایش میزبان حضور ۷۵ کودک و نوجوان از فرزندان شبه خانواده بهزیستی و جامعه هدف بهزیستی سراسر کشور بودیم. مشاور اجرایی مدیرکل بهزیستی فارس خاطرنشان کرد: همایش کشوری ادبیات عاشورایی در رده سنی بزرگ‌سالان با حضور قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی و منتخبان سراسر کشور، دیروز ۱۵ شهریورماه بعد از نماز مغرب و عشا به میزبانی بهزیستی فارس برگزار شد و سخنران این مراسم سنگری عاشوراپژوه و نویسنده معاصر بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی