[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

امنیت مرهون شهداست، روزنامه شیراز نوین

مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران، با اشاره به هجمه‌های اخیر به شهید همدانی گفت: چنین اقداماتی بیانگر این است که بحث فتنه، نفوذ و خیانت هنوز باز است و باید هوشیار باشیم.
به گزارش شیرازنوین به نقل ازاداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، حمید مردانیان در نخستین همایش تجلیل از 700 جانباز، آزاده، رزمنده و فرزندان شهدای ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در فارس، افزود: شهید همدانی با آن عظمت و امنیتی که ایجاد کرد، درمورد او نفهمیده متن و بیانیه می‌دهند و درمورد حاج‌قاسم هم جرئت نکردند، وگرنه چنین می‌کردند.
وی امنیت امروز کشور را مرهون ازجان‌گذشتگی و ایثار شهدا و ایثارگران دانست و ادامه داد: امروز همه وظیفه داریم که قدردان زحمات آنها باشیم و برای خدمت‌رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران پیشگام شویم.
محمودرضا طالبان مدیرکل راه و شهرسازی فارس نیز در نخستین همایش تجلیل از 700 جانباز، آزاده، رزمنده و فرزندان شهدای ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در فارس گفت: استحکام و پابرجایی نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و ازجان‌گذشتگی تمام کسانی است که برای دفاع از اسلام و انقلاب جان خویش را در طبق 
اخلاص گذاشتند.
محمودرضا طالبان افزود: اگر امروز با وجود تمام مشکلات و فشارهای اقتصادی و سیاسی که بر کشور وارد است، می‌بینیم که شاکله نظام همچنان پابرجاست، علتش همین خون شهداست و قطعاً هر نظام و کشور دیگری بود با این همه فشار دچار فروپاشی می‌شد.
او ادامه داد: برگزاری چنین همایش‌هایی، حداقل کاری است که می‌توانیم در جهت تجلیل از مقام شهدا و ایثارگران و خانواده‌های معزز آنها انجام دهیم و امیدواریم این برنامه در سال‌های آتی نیز تداوم داشته باشد. وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمام شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم به ویژه شهید سردار اسکندری گفت: امسال در روز عاشورا شهر شیراز شاهد تشییع پیکر این شهید بزرگوار بود و به‌جرئت می‌توان گفت که شیراز چنین عاشورایی را به خود ندیده بود و عاشورای امسال شیراز عاشورای دیگری بود.
نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: خانواده شهدا و ایثارگران باید هرکجا هستند، مانند خورشید بدرخشند و چراغ راه باشند که قطعاً هستند.
علیرضا پاک فطرت نیز در این همایش افزود: خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در ادارات باید کم‌توقع و مانند رهبر معظم انقلاب شجاع و پرکار باشند که اطمینان داریم چنین هستند.
وی ادامه داد: امروز اگر شهدا حضور داشتند، بزرگ‌ترین کار آنها اطاعت از رهبری و پیروی از ولایت فقیه بود و اطاعت از رهبری و دستورات ایشان را مو به مو دنبال کردن هم در شعار نیست و در عمل است.
او اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند که تولید، اشتغال، کار و وجدان کاری و اگر ما همین را در ادارات، کارخانه‌ها و مسئولیتی که داریم دنبال کنیم، هم رهبری از ما راضی خواهند بود و هم شهدای گرانقدر. نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به فرمان امام راحل(ره) برای شکست حصر آبادان افزود: در آن مقطع بسیاری بدون کوچک‌ترین پرسش به ندای امام(ره) لبیک گفتند و به جبهه شتافتند و امروز نیز باید همانند آن دوران گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم و خود را آنگونه نشان دهیم.
پاک فطرت ادامه داد: اگر شهدا امروز حضور داشتند، با اخلاق نیک خود، مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان را جذب می‌کردند و روز به روز بر تعداد سربازان رهبری می‌افزودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی