[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

امر به معروف باید همگانی شود ، روزنامه شیراز نوین

محمد جعفردوست معاون اجتماعی سپاه فجر فارس در آیین تشییع بهروز نبی‌پور بسیجی اهل کازرون اعلام کرد:‌ اجرای فریضه امر به معروف باید همگانی شود. به گزارش شیرازنوین، سرهنگ غلامرضا توکل فرمانده سپاه کازرون نیز در این مراسم ضمن تشکر از مردم به خاطر حضور گسترده در آیین تشییع این بسیجی فقید، گفت: بررسی پرونده تا رسیدن به نتیجه نهایی به عهده مقامات قضایی است و خبر دقیق، پس از تحقیقات کامل اعلام خواهد شد. از این رو انتظار است از گمانه زنی و اظهارنظر درباره پرونده قتل خودداری شود. در این آیین، پیکر این بسیجی با حضور گسترده مردم و مسئولان تشییع و در قطعه ۳ شهدا در امامزاده سیدمحمد نوربخش کازرون به خاک سپرده شد.
بهروز نبی پور عضو 27ساله پایگاه مسجد صاحب الزمان(عج) کازرون ساعت ۲۲ پنجشنبه ۱۰ شهریورماه 1401 با سلاح سرد مورد حمله قرار گرفت و جان باخت.
سرهنگ «اسماعیل زراعتیان» فرمانده انتظامی شهرستان کازرون در این باره گفت: با توجه به متواری شدن قاتل و همدستش از محل درگیری، مأموران یگان امداد با هماهنگی مرجع قضایی، تحقیقات خود را در خصوص دستگیری قاتل و علت وقوع قتل آغاز کرده و در کمتر از یک ساعت در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به شناسایی و دستگیری قاتل ۱۵ساله و همدست ۱۸ساله‌اش در یکی از محلات شهر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: بنا بر تحقیقات به عمل آمده و با ارائه شواهد و مستندات، متهم به قتل اعتراف و علت و انگیزه خود از ارتکاب این جنایت را اختلافات قبلی عنوان کرد.
سرهنگ زراعتیان به منظور پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث ناگوار، به شهروندان توصیه کرد: هنگام بروز خشم و عصبانیت از هرگونه اقدام بی‌مورد و تصمیم‌گیری عجولانه خودداری کنند. او گفت: قاتل و همدستش پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی