[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

ریکاوری عمران در فارس، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در جریان سفر کاری به پایتخت و پیگیری طرح‌های توسعه‌ای استان در مجموعه دولت و دستگاه‌های اجرایی ملی، دیدارهای جداگانه‌ای با مدیران دو بانک خصوصی نیز داشت که دکتر محمدهادی ایمانیه در این دیدارها، این بانک‌ها را به مشارکت در اجرای طرح‌های زیرساختی استان فارس دعوت کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر ایمانیه با کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان درباره مشارکت این بانک خصوصی در اجرای پروژه‌های زیربنایی استان در حوزه‌های راه و راه آهن، آب و فاضلاب گفت وگو کرد. استاندار فارس همچنین در دیدار با محمد قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، خواستار مشارکت این بانک در اجرا و تکمیل پروژه‌های در دست اجرای حوزه سلامت در استان فارس شد. در این جلسه موضوع مشارکت بانک پاسارگاد در ساخت و تجهیز مرکز درمانی در استان فارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این جلسات، پس از بحث و تبادل نظر، تصمیم‌هایی برای جلب مشارکت این بانک‌های خصوصی در فرایند توسعه استان فارس اتخاذ شد. 
استاندار فارس در برنامه کاری خود پیگیری 40 برنامه اولویت‌دار را به طور ویژه در دستور کار قرار داده است که متناسب کردن سهم منابع و مصارف بانک‌ها از جمله بانک‌های خصوصی از جمله آنهاست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی