[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

رفع مشکلات ایثارگران در اولویت است، روزنامه شیراز نوین

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور ایثارگران گفت: شرط موفقیت در همه امور، عمل به سیره و روش شهداست و هرجا که از آن دور شده ایم، دچار ناکامی شدیم. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، حسن ممتحن در نشست بررسی مسائل و اجرای طرح توانمندسازی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس افزود: موفقیت امروز کشور ما در عرصه‌هایی نظیر انرژی هسته ای، علم و فناوری، نانو، سلول‌های بنیادی و بخش‌های نظامی، مرهون پیروی از روش و منش شهدا هستیم و فضایی که آکنده از عطر شهادت است، از معنویت بسیار بالایی برخوردار است.
مشاور وزیر صمت با بیان اینکه امروز با پیشرفت‌های کشورکه حاصل فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه جهادی است، دنیا مقابل جمهوری اسلامی ایران سر تعظیم فرود آورده است، گفت: استکبار جهانی از توسعه و پیشرفت روزافزون ایران اسلامی وحشت دارد.
ممتحن در ادامه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را اصلی ترین وظیفه امور ایثارگران نهادها عنوان کرد و گفت: تکریم و ادای احترام به ایثارگران وظیفه همه مسئولان است.
ممتحن در ادامه با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشانی اجرایی کشور است، گفت: تمام ظرفیت‌های این وزارتخانه در راستای تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت مردمی، به‌ویژه در حوزه ارتقای معیشت به‌کارگیری شده است.
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه بر رفع مسائل و مشکلات ایثارگران در شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارتخانه تأکید کرد و گفت: در دولت سیزدهم، اراده جدی برای رسیدگی و رفع مشکلات ایثارگران به وجود آمده و اقدامات اثربخشی انجام شده است.
ممتحن افزود: طرح سامان‌دهی ایثارگران شاغل نیز به جد در حال انجام است و موانع این طرح در جلسه با سازمان امور استخدامی رفع شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز در این جلسه با بیان اینکه عزت، اقتدار، سربلندی و پیشرفت امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و رشادت‌های شهدا و ایثارگران است، گفت: در همه شرایط خود را مدیون شهدا و ایثارگران می‌دانیم و تمام تلاش خود را برای نهادینه‌کردن فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه جهادی به کار می‌بندیم.
سید مصطفی هاشمی در ادامه با اشاره به وجود ۶۳ شهرک و ناحیه صنعتی در استان گفت: تاکنون ۷۴۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری با سرمایه‌گذاران منعقد شده که از این تعداد ۳۳۰۰ قرارداد واحد با اشتغال افزون بر ۳۹هزار نفر به بهره‌برداری رسیده است.
وی در ادامه با اشاره به اعمال تخفیف برای متقاضیان ایثارگر در واگذاری اراضی در شهرک‌های صنعتی گفت: در دو سال گذشته ۷۰ ایثارگر موفق به انعقاد قرارداد شده‌اند. در این مراسم از ۲۰ ایثارگر شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی