[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

پرونده پادمان را ببندید، روزنامه شیراز نوین

نایب‌رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پرونده‌های پادمانی جمهوری اسلامی ایران باید بسته شود. به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، ابراهیم عزیزی در خصوص اهمیت دستیابی به متنی قوی‌تر برای تضمین منافع ملت ایران در برجام، گفت: انتفاع اقتصادی از منافع برجامی نخستین اقدامی است که باید عملیاتی شود.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این مهم در حالیست که هیچ نوع مانعی بر سر راه تجارت خارجی جمهوری اسلامی نباید قرار داشته باشد و دارایی‌های ایران به راحتی به کشورمان بازگردد. وی با تأکید بر اینکه پرونده‌های پادمانی جمهوری اسلامی ایران نیز باید بسته شود، ادامه داد: در واقع قرار نیست توافقی صورت بگیرد، اما در ادامه موضوعات هسته ای کشورمان که عموماً با تحریک اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها ایجاد شده، مجدداً تکرار شود.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: انتفاع صددرصد اقتصادی و جلوگیری از رفتارهایی که موجب نقض عهد و توافق می‌شود، دو موضوع مهمی است که از سوی مذاکره‌کنندگان کشورمان 
پیگیری می‌شود.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قرار نیست بار دیگر شاهد انجام اقدامات یک‌جانبه از سوی کشورمان و عدم تحقق وعده‌های غربی‌ها در برنامه جامع اقدام مشترک باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی