[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

عضو شورای شهر شیراز: محصولات دانش‌بنیان با سرعت بیشتری به بهره‌وری برسند، روزنامه شیراز نوین

مهدی نصیری عضو هیئت رئیسه شورا و رئیس کمیته هوشمندسازی، فناوری‌های نوین و اطلاعات شورا به همراه رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس و رئیس کانون کارآفرینی استان فارس از این کانون بازدید و درمورد مباحث شرکت‌های دانش‌بنیان بحث و تبادل نظر کردند.
در ابتدای این بازدید، رویکردهای شورای ششم در حمایت از مجموعه‌های دانش‌بنیان در زمینه‌های مختلف مطرح گردید. از جمله اقدامات ارائه شده در این زمینه، برگزاری نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان، نمایشگاه محصولات بومی‌شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان در شهرداری شیراز، ارائه محصولات بومی و اعلام آمادگی شهرداری شیراز به عنوان یکی از مشتریان بالقوه و همچنین اعتبارسنجی ردیف بودجه پروژه‌های فناورانه برای اولین بار در شهرداری شیراز می‌باشد. 
رئیس کمیته هوشمندسازی شورا گفت: راه اندازی مرکز نوآوری شهرداری شیراز برای تسهیل ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان فناور و نوآور با شهرداری یک اقدام مثبت می‌باشد و همچنین امیدواریم در آینده بتوان محصولات دانش‌بنیان به خصوص محصولات دانش‌بنیان شرکت‌های شیراز را با سرعت بیشتری به بهره وری رساند.
در ادامه نیز عسگری فعالیت‌های انجام شده در زمینه کشاورزی در کمیسیون کشاورزی مجلس را برشمرد. در پایان از محصولات دانش‌بنیان این مرکز بازدید 
به عمل آمد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی