[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۳
  • دوره جدید

اجرای ۱۱۰ برنامه در هیئت ورزش‌های همگانی فارس، روزنامه شیراز نوین

مسئول کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هیات ورزش‌های همگانی استان فارس، برنامه‌های هیئت  ورزش‌های همگانی استان فارس در سومین حرم اهل بیت(ع) ویژه ایام دهه کرامت از اول ذی‌القعده مصادف با ۳۱ اردیبهشت تا دهم ذی‌القعده مصادف با ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ را تشریح کرد.
محمدرضا جعفری گفت: اجرای بیش ۱۱۰ ویژه برنامه در دهه کرامت از اول ذی‌القعده با ولادت حضرت معصومه(س) آغاز می‌شود، میانه آن در ششم ذی‌القعده با سالروز ولادت احمدبن موسی(ع) ادامه پیدا می‌کند و پایان آن هم‌زمان با ولادت با سعادت امام رضا(ع) ختم می‌شود. 
مسئول کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس ادامه داد: امر مهم، توجه به روح متعالی انسان در کنار تندرستی است. وی با بیان اینکه حداقل ۱۱۰ برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت دهه کرامت با محوریت معرفی فعالیت‌های ورزشی و بدنی برای آحاد مردم ولایت مدار فارس برنامه‌ریزی شده است، عنوان کرد: لازم است تا در این ایام بیشتر از گذشته شخصیت حضرت احمدبن موسی الکاظم(ع)، را یادآوری کنیم، آن حضرت در عمر با برکتشان هزار برده را خریده و در راه خداوند آزاد کردند، چنین اقدامی گامی عملی در راستای پاسداشت کرامت انسانی و حقوق بشر است.
وی همچنین پرداختن به مسائل انسانی و توجه قرار دادن سیره اهل بیت(ع) و امامان و قرائت خطاب‌ های نهج‌البلاغه، احادیث اهل بیت(ع) و برگزاری جشن‌های مذهبی در کنار فعالیت‌های ورزشی را گامی مهم در راستای معرفی سیره اهل بیت(ع) برشمرد و  اجرای برنامه‌های فرهنگی، توزیع بسته‌های معیشتی، نذر ورزشی، نذرخون، مسابقات عکاسی، نقاشی و د‌ نوشته و حضور ورزشکاران در کنار خادم‌یاران رضوی، اجرای برنامه‌های مفرح و شاد، ورزش روزانه و عصرانه با پیوست‌های فرهنگی در این ایام را از دیگر برنامه‌های هیئت ورزش‌های همگانی استان در دهه کرامت اعلام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی