[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

اهمیت تکمیل برنامه واکسیناسیون در اربعین ، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در نشست ستاد دانشگاهی مدیریت کرونا از زائران اربعین حسینی خواست تا پیش از عزیمت به این سفر معنوی، نسبت به تکمیل برنامه واکسیناسیون خود اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «عباس رضاییان زاده» در نشست صبح دیروز ستاد مدیریت کرونا دانشگاه، با اشاره به آغاز سفر زائران اربعین حسینی، بر دریافت نوبت یادآور واکسن کرونا و اهمیت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی زائران تأکید کرد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از زائران اربعین حسینی که مبتلا به بیماری‌های زمینه ‌ای مانند دیابت، فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی و عروقی هستند نیز خواست تا پیش از عزیمت به سفر، با پزشک خود مشورت کنند.
او ادامه داد: با توجه به فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس، لازم است خانواده‌ها واکسیناسیون کودکان خود علیه کرونا را جدی بگیرند و در سریع ترین زمان به نزدیک ترین مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ 
مراجعه کنند.
دکتر رضاییان زاده با اعلام درصد جمعیت هدف واکسینه شده در هر نوبت واکسن کرونا در استان فارس افزود: در حال حاضر تزریق نوبت‌های واکسن کرونا در فارس، به ترتیب به ۹۳ و ۹۸ صدم درصد در نوبت اول، ۸۸ و هشت صدم درصد در نوبت دوم، ۵۰ و شش صدم درصد در نوبت سوم و ۴ درصد در نوبت چهارم رسیده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی