[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

اعزام کاروان اربعین از جهاد کشاورزی فارس ، روزنامه شیراز نوین

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از اعزام کارکنان این سازمان به موکب سنگرسازان بی سنگر مستقر در کربلای معلی خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، سید محسن قائمی با اشاره به اینکه این سازمان عهده دار مسئولیت فرهنگی و درمانی موکب سنگرسازان بی سنگر وزارت جهاد کشاورزی در کربلاست، گفت: در آستانه اربعین حسینی، گروه‌های فرهنگی و درمانی به موکب سنگرسازان بی سنگر اعزام شدند.
به گفته وی، 15 نفر از همکاران و بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس متشکل از پزشک، پرستار، امدادگر، دو روحانی، مداح، مستندساز و گزارشگر، خدمت به زائران حسینی را برعهده دارند.
قائمی اظهار کرد: دارو، تجهیزات پزشکی، دوربین، آمپلی‌فایر و سایر وسایل موردنیاز در امور فرهنگی همراه با این تیم ارسال شد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ابراز کرد: موکب سنگرسازان بی‌سنگر به مدت 16 روز در کربلا مستقر و مشغول خدمت رسانی به زائران می‌شود.
قائمی با اشاره به اینکه پیاده‌روی اربعین حسینی حرکتی عظیم و جهانی است که تمام ادیان الهی از سراسر جهان در این حرکت عظیم شرکت می‌کنند و تنها متعلق به شیعیان و مسلمانان نیست، بیان کرد: حرکت مقدس پیاده‌روی اربعین باعث ایجاد یک پشتوانه عظیم برای مقاومت اسلامی در تمام نقاط جهان شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی