[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

استقلال بی برنامه بازی می‌کند، روزنامه شیراز نوین

 مجید نامجو مطلق در گفت‌وگو با آخرین خبر در مورد توقف استقلال مقابل پیکان در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: مالکیت توپ تقریباً ۸۰ به ۳۰ در اختیار استقلال بود و همه چیز برای تیم مهیا بود اما بازی که منتج به نتیجه گیری شود انجام نشد و همین کار را مشکل می‌کند. استقلال از این مالکیت توپش به درستی استفاده نکرد و حتی نتوانست دو سه موقعیت خوب خلق کند. نکته مهم این است وقتی نتوانی تیم‌هایی مثل پیکان و نفت مسجد سلیمان را ببری کارت برای قهرمانی سخت می‌شود.
وی افزود: هر تیمی ‌به خصوص در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال می‌خواهد بازنده نباشد و قاعدتاً رو به بازی دفاعی می‌آورند اما مهم این است در چنین دیدارهایی از موقعیت‌ها و مالکیت توپ و زمین بهره ببری. اینکه نتوانی موقعیت سازی کنی باعث ایجاد مشکل می‌کند و به نظرم استقلال روی برنامه‌های تهاجمی ‌باید بیشتر کار کند. حیف است که تیمی ‌با این همه مهره در این زمینه مشکل داشته باشد.
نامجو مطلق در مورد شعارهایی که در آخر مسابقه علیه بازیکنان داده شد و حتی به سمت ساپینتو بطری پرتاب شد،گفت: به نظر من بازیکنان لایق شنیدن این شعارها نبودند. هیچ بازیکنی کم کاری نکرد. همه دونده و پر تلاش ظاهر شدند اما مسئله این بود که استقلال برای حمله استراتژی نداشت.
این پیشکسوت آبی پوشان ادامه داد: باید به ساپینتو زمان داد. هر مربی جدیدی وارد فضای جدید که می‌شود نیازمند وقت است تا تفکراتش پیاده شود. خیلی زود است که در مورد او قضاوت کنیم. من فکر می‌کنم این تعطیلات لیگ می‌تواند به استقلال و ساپینتو کمک کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی