[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

توخل اولین قربانی مدیریت جدید، روزنامه شیراز نوین

تیم به بن‌بست رسیده لندنی، سرمربی‌اش را اخراج کرد. به گزارش فوتبال 360، مردی که 2 فصل پیش، چلسی را بر بام اروپا قرار داد، قربانی نتایج ضعیف تیمش شد و شغل خود را از دست داد.
یک شروع ضعیف در لیگ به شکست از دیناموزاگرب در اولین بازی فصل جدید لیگ قهرمانان پیوند خورد تا توخل پس از پاری‌سن‌ژرمن از چلسی هم اخراج شود.
در انگلیس ضرب‌المثلی با این مضمون وجود دارد: «یک روز بارانی خاطره 100 روز آفتابی را از بین می‌برد.» این، حکایت روزهای پایانی توخل در چلسی است. مرد آلمانی به عنوان سرمربی نایب‌ قهرمان فصل 2020-2019 لیگ قهرمانان به چلسی آمد و در اولین فصل تیمش را برای دومین بار قهرمان اروپا کرد اما در فصل جاری با وجود کلی هزینه و برتر بودن نسبت به اکثر تیم‌های انگلیسی در زمینه خرید بازیکن، نتایج خوبی نگرفت؛ به حدی که حتی با وجود برد بحث‌برانگیز چلسی مقابل وستهام، تنها قهرمانی لندنی اروپا در رده ششم جدول لیگ برتر قرار دارد و شروع توأم با شکست در لیگ قهرمانان آن هم مقابل تیمی‌ در حد و اندازه‌های دیناموزاگرب اجازه صبر بیش‌تر را به تاد بولی، جانشین آبراموویچ و مالک جدید چلسی نداد. 
به این ترتیب توخل قبل از به پایان رسیدن اولین فصل چلسی با مدیریت جدید، توسط مالک باشگاه اخراج شد تا خاطره مدیر و مربی قبلی تکرار شود. رومن آبراموویچ هم در اولین ماه‌های جلوس بر صندلی ریاست چلسی، رانیری را اخراج کرد و با مربیان بعدی، امپراطوری بزرگی به وجود آورد. توخل در چلسی شروع خوبی داشت و علاوه بر قهرمانی اروپا، جام‌جهانی باشگاه‌ها و سوپرجام اروپا را به دست آورد اما در 2 فینال فصل قبل جام حذفی و جام اتحادیه در ضربات پنالتی به لیورپول باخت و بدون جام داخلی، انگلیس را ترک کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی