[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

آغاز فعالیت «مهد فرش» در مهد فرهنگ و تمدن، روزنامه شیراز نوین

«مهد فرش» یکی از بزرگ‌ترین فروشندگان فرش‌های دست‌باف و ماشینی در ایران است. تمامی محصولات مهد فرش دارای ضمانت‌نامه طلایی هستند که کیفیت و قیمت محصولات را تضمین می‌کند؛ بدین‌ معنی که پس از خرید محصول از این مجموعه، تا 2 سال امکان استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی برای شما فراهم شده است. همچنین ضمانت می‌شود که قیمت هیچ‌کدام از محصولات مهد فرش، بالاتر از قیمت فروشندگان دیگر نخواهد بود که در صورت مشاهده، امکان دریافت خسارت از این مجموعه برای شما امکان‌پذیر خواهد بود. علاوه ‌بر ‌این، امکان عودت بی‌قیدوشرط محصول خریداری‌شده تا 72 ساعت پس از خرید برای شما فراهم گردیده است. امکان خرید به صورت حضوری و آنلاین، خرید به‌صورت نقد و اقساط، تنوع رنگ، تنوع برند، تنوع سایز، تخفیف‌های ویژه جهیزیه، تعویض فرش‌های دست دوم با نو، قابلیت مشاهده و انتخاب فرش‌ها روی زمین و ارسال رایگان، از جمله مزایای خرید شما از مجموعه مهد فرش خواهد بود. امروز مهد فرش بعد از سال‌ها تلاش صادقانه و فرازونشیب‌های فراوان، تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین فروشگاه‌های سراسر کشور شده است؛ فروشگاهی که بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین هنر ایران، یعنی قالی ایرانی را تقدیم به هموطنان خود می‌کند و باعث شده تا چرخ این هنرصنعت به‌خوبی بچرخد و تولیدکنندگان در این حیطه با آرامش به تولید بپردازند و خانواده‌های زیادی از این راه زندگی خودشان را تأمین کنند. مهد فرش همانند محصول باارزشی که تقدیم مردم می‌کند که زیر پای مردم عزیز پهن است و به زیبایی مشهور است، با همان تواضع، خدمت را پیشه خود کرده است و با بهترین شرایط برای هر سلیقه و هر سطح درآمدی خدمت‌رسانی می‌کند. مهد فرش افتخار می‌کند که در این سال‌ها به‌صورت عمیق در دل و قلب مردم عزیز کشورمان جای خود را پیدا کرده و در این مسیر موفق عمل کرده است و حالا نوبت استان بهار و نارنج است که با ترنج قالی ایرانی گره بخورد و همان خدماتی که در پایتخت به مردم کشورمان ارائه می‌کند، به مردم فرهیخته استان فارس و شهر شیراز تقدیم کند. شیراز، شهر عشق و ادبیات و هنر، «مهد فرش» را در خود جای داده و مجموعه مهد فرش سپاسگزار مهربانی مردم دوست‌داشتنی و عزیز استان فارس است.طی مراسمی باشکوه و با حضور مدیرعامل مهد فرش و هیئت همراه، علیرضا نیکبخت واحدی به‌عنوان سفیر مهد فرش، خیران و نیک‌اندیشان مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز، قاسم اکبری شهردار منطقه هفت، زارعی رئیس اداره پیشگیری و سامان‌دهی آسیب‌دیدگان اجتماعی شیراز و دیگر مسئولان، نمایندگی فروش محصولات مهد فرش در شیراز 
افتتاح گردید.


مدیرعامل مهد فرش ضمن ابراز خوشحالی از حضور مهد فرش در شهر شیراز، اظهار کرد: مهد فرش به لحاظ طرح و تنوع در کشور بی‌رقیب است و حدود هزار طرح و رنگ را دارا هستیم که از این جهت از دیگر دوستان تولیدکننده یک گام جلوتر هستیم. مهران فصیحی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا 88 شعبه نمایندگی در سراسر کشور ایجاد نماییم تا بتوانیم خدماتی را که به مردم پایتخت ارائه می‌دهیم، در شهر‌های دیگر نیز ارائه نماییم، گفت: برای من و مجموعه مهد فرش افتخار بزرگی است که توانستیم در شیراز شعبه نمایندگی برپا کنیم و به همین مناسبت تخفیف 8درصدی مازاد، ویژه افتتاحیه برای خریداران در نظر داریم. وی افزود: در این نمایندگی شرایط اقساطی فروش در نظر گرفته شده است تا خریداران با هر سطح از درآمد، توانایی بهره‌مندی از محصولات ما را داشته باشند. مدیرعامل مهد فرش با بیان اینکه 180 نفر نیروی فعال در شعبه مرکزی فعالیت دارند و با افتتاح هر نمایندگی حدود 25 نفر موردنیاز است، اظهار کرد: حدود 5 برابر این نیروها نیز اشتغال‌زایی در سطح جامعه ایجاد می‌شود و بدین ترتیب خانواده‌های زیادی از سفره مهد فرش ارتزاق خواهند کرد و این بهترین دستاورد و افتخار برای مجموعه مهد فرش است. فصیحی گفت: تمام محصولات مهد فرش دارای ضمانت و خدمات پس از فروش است و پاسخ‌گوی خریداران محترم هستیم.

مسئول نمایندگی مهد فرش در شهر شیراز نیز با بیان اینکه صداقت و درستی حاکم بر کار ما خواهد بود، اظهار کرد: بخشی از سود سرمایه‌گذاری در راه آزادی زندانیان هزینه خواهد شد و تلاش خواهیم کرد تا با ایجاد رونق اقتصادی، بتوانیم زندانیان بیشتری را آزاد نماییم. حسین عالی‌طبع با بیان اینکه تمام نیروهای شاغل در مهد فرش از حقوق و مزایای خوبی بهره‌مند خواهند بود، گفت: تعدادی از زندانیان آزادشده را در این مجموعه به کار گرفته‌ایم و در نظر داریم تا با توسعه کار، تعداد بیشتری از آنان را به کار بگیریم. وی افزود: خریداران مهد فرش از مزایای خوبی از جمله تخفیفات مناسب و ارسال رایگان به درب منزل بهره‌مند خواهند بود و در صورت نارضایتی از محصول، امکان تعویض و مرجوعی را خواهند داشت. عالی‌طبع گفت: تلاش داریم تا رضایت مشتریان را جلب نماییم و به همین منظور به فروش اقساطی 6 تا 24 ماه هیچ سودی تعلق نخواهد گرفت.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهر شیراز، اظهار کرد: بهترین خاطرات فوتبالی‌ام در شهر شیراز است و شیرازی‌های عزیز همیشه مرا موردتشویق قرار داده‌اند و من نیز برای آنان احترام ویژه‌ای قائل هستم. علیرضا نیکبخت واحدی با بیان اینکه در شهر شیراز و در بین شیرازی‌ها احساس غرور می‌کنم، گفت: به نظر من مهد فرش موفق شد تا در یکی از بهترین شهرهای ایران نمایندگی ایجاد نماید که امیدوارم این اتفاق بزرگ در دیگر شهرهای ایران نیز روی دهد تا همگان از کیفیت خوب و بالای محصولات مهد فرش بهره‌مند شوند. سفیر مهد فرش افزود: شیراز شهر علم و ادب و هنر است و از شهروندان شیرازی درخواست می‌کنم که مهد فرش را حمایت نمایند.

نایب‌رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز با بیان اینکه اگر کسی در شرایط حصر اقتصادی بتواند اشتغالی را با ارائه فرهنگ ایجاد نماید، نابغه است، اظهار کرد: کارآفرینان نابغه هستند و از این جهت که آقای عالی‌طبع با اخذ نمایندگی از مهد فرش موفق به اشتغال‌زایی شده است، او را نابغه می‌دانم. 
دکتر طاهری گفت: مجموعه مهد فرش، مجموعه ای بزرگ با توانایی‌های مناسب است و از اینکه در شهر شیراز نمایندگی راه‌اندازی نموده است، ابراز خرسندی می‌کنم.
 این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه آقای عالی‌طبع از خیران شهر به شمار می‌روند، افزود: در آینده نزدیک نیز شاهد همکاری این خیر با مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز خواهیم بود.


عضو مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز و مدیرعامل مؤسسه خیریه نسیم رهایی فارس، گفت: آقای عالی‌طبع از سال‌ها پیش کمک‌های زیادی به مؤسسه نسیم رهایی فارس در راستای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد داشته است و با اخذ این نمایندگی قصد دارد تا کمک‌های بیشتری را به این خیریه داشته باشد؛ بنابراین از شهروندان درخواست می‌شود تا با خرید از نمایندگی مهد فرش، در کار خیر نیز شریک شوند. 
احمد صادقی‌نژاد افزود: این اقدام باید الگویی برای کسبه و شرکت‌ها باشد تا بخشی از سود خود را در راه کار خیر هزینه نمایند.

آدرس نمایندگی مهد فرش:
 شیراز، حدفاصل میدان گل سرخ تا میدان شهید شیرودی، جنب پایانه شهید زهتاب‌زاده
تلفن: 071‪ 37233853

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی