[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

شورای راهبردی فرصتی برای تسریع توسعه فارس است، روزنامه شیراز نوین

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: تشکیل شورای راهبردی استان، فرصت مناسبی را برای افزایش تعامل نمایندگان مردم، استاندار و مسئولان اجرایی با هدف توسعه و پیشرفت فارس مهیا کرده است.
محسن علیزاده در این نشست که به میزبانی امام جمعه شیراز و با حضور مجمع نمایندگان مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی، استاندار و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، گفت: از ابتدای شروع به کار مجلس یازدهم و با پیشنهاد امام جمعه شهر شیراز، شورای راهبردی استان، شروع به کار کرد و خوشبختانه از طرف نمایندگان مردم و همچنین مسئولان اجرایی مورد استقبال قرار گرفت.
به نقل از مجمع نمایندگان فارس، علیزاده با بیان اینکه در ابتدای شروع به کار مجلس، پیشرفت‌های بسیار خوبی حاصل شد، گفت: در این زمینه اولویت‌هایی برای استان مشخص و مقرر شد. بر اساس همین اولویت‌ها، نمایندگان مردم و مدیران دستگاه‌های اجرایی کمک کنند تا در زمینه عملیاتی نمودن آنها، اقدام لازم انجام شود.
علیزاده با اشاره به اینکه در آستانه تدوین برنامه پنج‌ساله هفتم توسعه کشور هستیم، اضافه کرد: نمایندگان مجلس برای تصویب اولویت‌های مدنظر استاندار و مدیران ارشد استانی در این برنامه، نهایت همکاری و همراهی را خواهند داشت، اما انتظار داریم در پیشنهادهای ارائه شده، نگاه علمی و عملیاتی نیز حاکم باشد.
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با بیان اینکه برای برگزاری نشست منظم این شورا با فاصله دو ماه یک بار، تلاش خواهد شد، ادامه داد: دستور جلسه را با تأکید بر شرایط و نیازمندی‌های استان فارس در نظر می‌گیریم که برای این نشست طرح‌های «آب» و «راه و خطوط ریلی» بررسی می‌شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: در دبیرخانه شورای راهبردی استان، مصوبات این نشست‌ها را پیگیری می‌کنیم و امید داریم با تعامل سازنده، بخشی از موانع موجود برای پیشرفت استان برطرف شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی