[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

تمام ابنیه حوزه وزارت راه مزین به نام شهدا می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران گفت: تمام ابنیه‌، راه‌ها، سالن‌ها و ساختمان‌های مجموعه وزارت راه و شهرسازی به نام شهدا نام‌گذاری می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (فارس)، حمید مردانیان روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی فارس با جهادگران در شیراز افزود: همچنین به دنبال تشکیل شورای عالی مشاوران ایثارگران فارس در دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در این استان هستیم.
وی ادامه داد: با تشکیل این شورا به دنبال ایجاد هماهنگی بیشتر بین نمایندگان ایثارگران دستگاه‌های زیرمجموعه وزارتخانه با مرکز با هدف خدمات‌رسانی بهتر و مطلوب‌تر به کارکنان ایثارگران هستیم.
او اظهار داشت: بر همین اساس رئیس شورای عالی مشاوران استان فارس نیز انتخاب و معرفی شد تا جلسات این مجموعه به شکل منظم برگزار شود.
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران بیان کرد: باید از ظرفیت تمام دستگاه‌ها و نهادهای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در ارائه خدمات جهادی 
استفاده کنیم.
مردانیان گفت: یکی از طرح‌های مهم دولت که آبرو و شرف نظام است، طرح ساخت سالانه یک‌میلیون مسکن بوده که بخشی از مسئولیت این کار به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که یادگار امام راحل(ره) است، واگذار 
شده است.
وی ادامه داد: باید با اقدام جهادگونه در جهت حل مشکلات مناطق محروم گام برداریم و حتی در برخی موارد می‌توان با کاهش برخی مباحث و کاغذبازی‌های اداری این روند را شتاب بخشید.
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران با اشاره به اقدامات و تبلیغات گسترده دشمن برای ناامید کردن مردم و ضربه زدن به نظام اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب در حوزه‌های مختلف بارها و بارها تذکر می‌دهند که مراقب باشید که دشمن در عرصه‌های مختلف آرایش جنگی گرفته و ما باید با تمام وجود این مسئله را دریابیم؛ چراکه چنین تذکرهایی وظیفه ما را سنگین تر می‌کند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی