[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

دبیر حزب ایران قوی استان فارس منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین، دبیرکل حزب ایران قوی در سفر به شیراز گفت: ترمیم سرمایه‌های اجتماعی هنر مدیریت سیاسی در احزاب است. طی مراسمی در شیراز، دبیر حزب ایران قوی استان فارس انتخاب و معرفی شد. در این مراسم که خشایار نادی دبیرکل حزب ایران قوی، فاطمه کبیرنتاج قائم‌مقام حزب ایران قوی، سیده ناهید کریمی معاون ورزش و جوانان حزب ایران قوی، ایمان زنگنه معاون اقتصادی و صادق پناهی نسب معاون سیاسی حزب ایران قوی حضور داشتند، مریم نوذری به عنوان دبیر حزب ایران قوی استان فارس انتخاب و معرفی شد.
خشایار نادی دبیرکل حزب ایران قوی در این مراسم با بیان دستاوردهای چهار دهه گذشته انقلاب اسلامی در ایران و تأثیرات بین‌المللی آن، ولایت‌مداری و تابعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب را تنها گزینه خروج از مشکلات کشور دانست و گفت: حزب ایران قوی در راستای تابعیت از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تأسیس شده و باید ره‌آورد آن توجه به مردم، خصوصاً در حوزه‌های اقتصادی و معیشتی باشد. به گفته وی، هدف اصلی این حرکت ترمیم فاصله با مردمی که ولی نعمتان انقلاب اسلامی و پاسداران خون شهدا هستند، می‌باشد.
وی با بیان این نکته که نخبگان جوان باید سکان‌داری کنند و وارد حوزه‌های اداره امور کشور شوند، نخبگان جوان را سرمایه‌های اصلی انقلاب و کشور دانست و از دبیر حزب ایران قوی استان فارس خواست تا بر این اساس ضمن شناسایی توانایی‌های جوانان نخبه، آنان را در ایده‌پردازی و مشارکت وسیع در حل مشکلات کشور دخیل کند.
نادی همچنین برنامه دار بودن فعالیت‌ها و تصمیمات را یک حسن بزرگ در اداره امور دانست و خاطرنشان کرد: برای این منظور باید شورای مشورتی حزب فعال و دارای دستور کار قوی باشد و هیئت اندیشه‌ورز استان با جدیت و متشکل از نخبگان دانشگاهی با هدف ایجاد امید و نشاط برگزار شود.
دبیرکل حزب ایران قوی به مشارکت گرفتن تمامی سلایق و علایق و نیز جناح‌های سیاسی موجود را هنر مدیریت سیاسی در استان فارس دانست و افزود: باید کاری کنیم تا همه ملت خصوصاً جوانان نخبه پای کار انقلاب و رفع مشکلاتی باشند که ریشه داخلی دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی