[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

انهدام باند قاچاق سلاح در فارس، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی فارس از شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان آباده خبر داد. سردار رهام بخش حبیبی عصر پنجشنبه ۱۷ شهریور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای استقرار امنیت پایدار در سطح استان و همچنین مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان و واردکنندگان سلاح، مأموران پلیس امنیت عمومی استان با رصد فنی و گسترش چتر اطلاعاتی، از ورود یک باند قاچاق سلاح و مهمات از سمت یکی از استان‌های غربی به طرف استان فارس مطلع شدند.
او افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری انتظامی شهرستان آباده با کنترل و رصد اطلاعاتی گسترده، خودرو حامل سلاح قاچاقچیان را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ضربتی در ورودی شهرستان آباده ضمن توقیف خودرو، ۲ نفر اعضای این باند را دستگیر کردند. رئیس پلیس فارس عنوان کرد: در بازرسی از خودرو قاچاقچیان تعداد ۲۵ قبضه کلت کمری به همراه ۴۸ تیغه خشاب مربوطه و ۹۰ فشنگ و یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط گردید.
سردار حبیبی با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی، تأکید کرد: امنیت مردم خط قرمز ماست و با فرد یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند، به شدت و برابر قانون برخورد خواهیم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی