[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

پیروزی پرگل تیم فراورده‌های نفتی فارس ، روزنامه شیراز نوین

مسابقات تیم‌های پخش فراورده‌های نفتی ایران، منطقه جنوب کشور، با حضور شش تیم فارس، بوشهر، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، یزد و هرمزگان، در شیراز برگزار می‌شود.
سرمربی تیم فارس در این ارتباط به شیراز نوین گفت: ما در بازی اول مقابل کرمان، در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و بازنده به رختکن رفتیم. در نیمه دوم فشار زیادی به دروازه حریف وارد کردیم اما متأسفانه دفاع بسته حریف اجازه گلزنی به ما نداد و در نهایت یک بر صفر بازنده شدیم.
علی اکبر سلطانی افزود: در بازی دوم برای اینکه از جمع مدعیان خارج نشویم، محکوم به پیروزی بودیم و موفق شدیم تیم کهگیلویه و بویراحمد را چهار بر یک شکست دهیم که البته در این مسابقه موقعیت‌های گل بسیار زیادی را هم از دست دادیم.
بهروز دارایی، امیر شهبا، علی احمدپور و احسان تفریحی، زننده چهار گل نماینده فارس بودند. 
بازیکنان تیم فارس: محمدرضا علیخواه، احسان تفریحی، بهروز دارایی، امید محمدنیا، اسماعیل کاراندیش، سعید سلیمانی، علی احمدپور، امیر شهبا و فرشید اسدپور.
داوران مسابقه: مهدی حقوقی، علی اباذری فرد و مسعود مقتدری، ناظر داوری: علی شهریارزاده، مسئول اجرایی: علی فتحی، مسئول برگزاری مسابقات: آقای منصور اخوان بودند.
سلطانی در پایان گفت: باید از حاج اسدالله طاهری مدیر پخش فراورده‌های نفتی فارس که در خصوص میزبانی مسابقات و برگزاری بازی‌ها زحمات زیادی را متقبل شدند و همچنین از آقای رضا رمضانی رئیس ورزش و تربیت بدنی پخش فراورده‌های نفتی کشور تشکر کنم و همچنین از همکاران عزیزم آقای نادر قائم شریفی مدیرفنی، خالق خرد نگاه سرپرست تیم، هادی غلامی ‌مسئول روابط عمومی‌کمال قدردانی را دارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی