[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرداری شیراز برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ریاست آرش فرج‌زاده قائم‌مقام شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری و با حضور جمعی از مدیران و معاونان حوزه‌های مختلف شهرداری شیراز برگزار شد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز در این جلسه با تصریح بر ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان و شهدای دفاع مقدس در پاسداری از وطن و ارزش‌های انقلاب اسلامی، اظهار امیدواری کرد: با برگزاری باشکوه مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس رشادت‌های آن دوران را بازگو شود و به معرفی و تببین آرمان‌های انقلاب اسلامی بپردازیم.
فرج‌زاده با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از ظرفیت عظیم آن به نشر فرهنگ استقامت پرداخته شود، تصریح کرد: باید برنامه‌های گرامیداشت این هفته به گونه‌ای باشد تا پایداری و استقامت رزمندگان و شهدا تبیین شود.
 بنا بر این گزارش، برگزاری یادواره شهدا در سطح مناطق ۱۱گانه شهرداری، تجلیل از ایثارگران و خانواده شهدای شهرداری، تبلیغات شهری، فضاسازی محیطی و تبلیغات در ناوگان حمل‌ونقل عمومی بخشی از ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی